Clip in vlasy

pipimonterova
7. sep 2024

Mate niekto prosim skusenost so strankou vlasy24??Su dost lacne na tu gramaz ktoru uvadzaju.Pisu,ze ide o prave ludske kvalitne vlasy.Nie je to podvod?Odporucite ju niektora?Hladam kvalitne clip vlasy za dobru cenu,dakujem za rady🙂

lakebabe
7. sep 2024

@pipimonterova keď som nosila clip in tak len z nanicvlasy.sk, tie boli stopercentne. Veľa eshopov je teraz s vlasmi z Číny.

pipimonterova
autor
8. sep 2024

@lakebabe ahoj..no musim sporit.Vyzeraju fantasticky,asi tak za pol roka budem na ne mat🙂Dakujem za tip

lakebabe
8. sep 2024

@pipimonterova lebo problém je ked ti príde syntetická. To je otrasne na živo, lesknu sa a pôjdu rýchlo do kosa. Radšej dospor tieto ti vydržia roky a sú živé

pipimonterova
autor
8. sep 2024

@lakebabe presne ako pises,ja potrebujem iba ludske a zaruku fakt ze na roky🙂Nebudem podporovat smejdakov...sporim odusu,aj nadcasy budu kvoli tomu😃

lakebabe
8. sep 2024

@pipimonterova ale išli aj tam riadne hore keď sa dívam ja som kupovala po 80 -90 eur. Ale fakt vydržali. Mala som aj cop od nich aj ten bol super. Kamoška minule kúpila také lacné syntetické a vyzerá to na hlave otrasne. Leskne sa to kudli úplne vidíš, že to je umelina

puertorico
8. sep 2024

Ja mám zlu skúsenosť s naničvlasy. Kúpila som blond , posielala som milión fotiek svojich vlasov, prišli iné blond ,
Pani nechcela vlasy naspäť , že teda môžem ich poslať ale pošle mi len 70% ceny tých vlasov naspäť . Vlasy otrasne , spodky samy chemlon či čo to je , úplne zalepené , ako keby vôbec neboli ľudské vlasy . Kadernicka mi musela moje odfarbovať aby boli ako tie umelé . Nakoniec som ich mala tak 2x , aj to keď som ich mala tak vyzerali hrozne . Nehovorím o tom že žiadna faktura , blok , nič, takze zrejme to robí načierno . Za mňa z tej stránky nikdy viac !!!!!
Ale vraj iné vlasy má pekne ale nevidela som , len tá moja blond je ako z aliexpresu .

lakebabe
8. sep 2024

@puertorico ja som nakupovala tam ešte asi 5-6 rokov dozadu. Dokonca mi aj vzali vlasy nazad, keď nesadol odtieň, len nesmel byt prestrihnuty pásik bezpečnostný. Nič viac. Faktúru som dostala vždy, mala som dvoje clip inov a jeden cop. Kamoška to isté brala v čiernej ja v blonde a vlasy boli tak kvalitné, že som ich nedávno vyhadzovala, lebo som sa vrátila ku kreatínu.

pipimonterova
autor
8. sep 2024

@puertorico ou..urcite to boli nanicvlasy?Lebo tak ked uz vysolim 160e tak urcite ocakavam maximum od tych vlasov...Este je stranka clip in vlasy-aj otial uvazujem🥴