Clip in príčesky

7. aug 2024

Ahojte . Dnes som išla ku kadernícke krásne ma nafarbila len sme za akosi nedohodli resp nepochopila že podstrihnut končeky neznamená ostrihať cca 7cm mojich vlasov🙈 nevadí mne vlasy rasto celkom rýchlo a aktuálne ich mam niečo po lopatky ale na mňa sú moc krátke . Preto si chcem objednať clip in pricesky. Mate skúsenosti s touto webovou stránkou?

https://www.damske-parochne.sk/tmavy-gastan-cli...

lakebabe
7. aug 2024

Ak chceš clip in najkvalitnejšie mávali na nanicvlasy.sk, od nich som aj par krát ja mala aj cop
Toto budeš mat syntetické to bude vidno je to umelina

nika_val
8. aug 2024

Nemám rada toto čo sa často používa že nepomohli sme sa s kaderníčkou..
Niekedy sú poškodené končeky aj do dĺžky 10, 20 cm dĺžky vlasov a keď sa povie kaderníčke že skrátiť poškodené končeky tak ona najlepšie vidí pokadial tie končeky sú zničené a pokadial treba strihať.
Ak si mala zničených 7cm tak bolo nutné odstrihnúť toľko. Ak by ti odstrihla iba 2cm a tebe na vlasoch zostalo ďalších 5cm poškodených tak by to nemalo žiaden efekt dokonca ešte horší pretože by sa ti ešte rýchlejšie štiepili končeky 🙂

autor
8. aug 2024

@nika_val ja som práveže končeky nemala poškodené vôbec o vlasy sa príkladne starám. A chcela som ich mat len "kratšie " troska ale tak to sú aj tie vtipy o kaderníckach že poviem podstrihnut a odídete s pomaly holou hlavou🤣

dominikamacakova
8. aug 2024

Takýto trs si nekupuj a za 15€ to asi nebude dobrá kvalita

ninah1486
18. aug 2024

s tou vôbec, ja mam kupene clip in pasy ale od clipinhair 🙂 oni maju skvelu kvalitu vlasov