Cítim sa škaredá

27. feb 2024

Som mamina na MD a cítim sa tak.skaredo. Moja tvar sa zmenila.zostarla som.hrozne. najviac mi to.vadi keď ľudia čumia po mne ako po votrelcovi🤧vidim to na sebe a asi je to.aj cítiť
Co narobím

loliki
27. feb 2024

Skús navštíviť kozmetičku, kaderníčku, vizážistku. Na MD je to možno ťažšie, ale za pokus to stojí.

denkabemommy
27. feb 2024

Keď sa cítiš ty škaredá, vníma ťa tak aj okolie. Keď sa budeš cítiť pekná, budú ťa tak vnímať aj ostatní. Je to len o tom, čo z nás vyžaruje 🙃. Zamysli na nad tým, čo by ti pomohlo cítiť sa krajšie. Niekedy stačí len maličkosť, pekne sa obliecť, trošku nalíčiť a vyraziť do mesta s kočíkom.

alexandraas
27. feb 2024

Ja mam dve deti.Dvojrocny a mensi ma dva mesiace..vstavam o hodinu skor.. osprchujem sa,vyfukam vlasy a nalicim sa..bez toho moj den nemoze snad ani zacat. A hlavne,zaklad je cas pre seba,to znamena ze si najdes cas na kozmeticku,kadernicku,nakupy oblecka,v ktorom sa citis sexy alebo kava s kamoskou 🙂
A mozno je to len v tebe,ze sa citis ako "votrelec" 🙂 mamicky na MD sa casto opustia,aj ked neviem preco..ta polhodina na seba sa da stale najst

dadis
28. feb 2024

Starneme vsetci. Aj keby si neviem ako zostarla, urcite to nebude take zle. Ja budem mat 43. Ozaj nikto na mna nepozera, ze vyzeram strasne 😁. To si len namyslas asi 😅.

olimuc
28. feb 2024

Mozno na teba ani nepozeraju, ale na MD si si odvykla od ludi, tak ich vnimas viac … polka pozera do blba a riesi v hlave svoje veci, stvrtka zaostruje, pretoze nema Brille a zvysok mozno pozoruje kazdeho, kto prejde okolo… starneme vsetci niektori s graciou ini s botoxom…

beataxxx
28. feb 2024

Skus si pocvicit, pekne sa namaluj, oblec nieco pekne a hned to bude s tymi vsetkymi pocitmi lepsie🙂