Chodím do solária a nevidím rozdiel

1. aug 2024

Chcem sa opytat zien co chodia do solarka.Zacala som chodit cca mesiac do zadu raz za tyzden po 10 minut bola som 5 krat a nevidim ziaden rozdiel je to normalne???Nezda sa mi to.

lenuska9999
1. aug 2024

Raz do týždňa na 10 minút je malo

autor
1. aug 2024

@lenuska9999 ok dakujem

ukgirls
1. aug 2024

priprav sa na to,ze ta tu ukamenuju - lebo tema solariumsa tu rovna rovno smrt .... kazdopadne treba aspon 3x tyzdenne aby si chytila farbu a potom staci raz za tyzden a ked si spokojna tak len udrziavacky ..dolezite je aj ako dobre sa vies opalit , ako casto menia trubice a ake to solarium je ... poradit ti mali tety v salone ..

danyelia
1. aug 2024

Môže byť, že nevidíš žiadny rozdiel, veľa závisí aj od solária, pigmentu, či použiješ nejaký krém...ja keď som chodila cca 10 rokov dozadu, mala som za sebou 100 minút opálenia a nebolo vidno nič, doma sa mi smiali, či sa opaľujem pod ,,vypnutým,, solárkom 😁 Teraz, ak chcem byť opálená (skôr v zime) začnem 10 minút, potom 15 a chodím 17 minút 2x do týždna (spolu 4- 5 vstupov a rozdiel krásne vidno) Chodím do tzv. kolagénového solárka a používam aj krém na opaľovanie. Potom už len na udržiavanie 1x do týždňa...

lakebabe
1. aug 2024

To je strašne málo kedysi som chodila na to najsilnejšie ale aspoň 3 krát do týždňa a viac minút

mandzula
1. aug 2024

@ukgirls ano, jasne, ze ju tu nejdem vychvalovat, kedze je zname, co vsetko moze opalovanie v solarku sposobit. Tak isto je to aj s cigaretami, o ktorych je to rovnako zname, no stale sa najdu ludia, ktori fajcia. Nech si kazdy robi, ako uzna za vhodne, len nech potom neskamre, ked dostane rakovinu koze, idealne by bolo, keby si potom sam platil liecbu.

ukgirls
1. aug 2024

@mandzula a na co to mne hovoris? si si mohla usetrit 5minut casu na nieco zmysluplnejsie

mandzula
1. aug 2024

@ukgirls ja si tych par minut na osvetu pokojne najdem, pretoze solarko sa fakt moze rovnat smrt, ako pises.

petulka2021
1. aug 2024

3x do týždňa aspoň choď , potom uvidis výsledky a dávaj si krém