Červené bodky po holení v oblasti bikín

sofia1410
25. júl 2023

Dobry den viete mi poradit co pouzivat alebo ako sa uz holiť na bikinách vzdy ked sa oholím mam po bokoch bodky cervene a potom ked si dam plavky je to vidno mam pocit ze ten problem mam len ja nevidim to na druhych Dakujem

majusikk
25. júl 2023

@sofia1410 aj ja mam

tanyan
25. júl 2023

Nechceš to radšej skúsiť s voskom alebo cukrovou pastou?
Ja som nechcela mať čierne bodky v podpaží, tak som si to dala párkrát strhnúť voskom a teraz si to 1x do týždňa prebehnem depilačným strojčekom a som spokojná.

valeria_h
25. júl 2023

Ja to mám aj na nohách a vyzerá to hrozne. Idem skúsiť depiláciu, tak snáď to bude lepšie 😁

dota6
25. júl 2023

Cukrová pasta 😉 ja som mávala tie bodky všade, kde som holila alebo depilovala. Až cukrová pasta pomohla. Nanáša sa v protismere a trhá v smere rastu chlpkov, asi preto je to také jemnejšie k pokožke 😇

danielle21
25. júl 2023

Ja som si kúpila olej pred holenim a pansky strojček na holenie, ale taký co sa vkladajú do neho žiletky, tak že vraj to pomôže, dám vedieť 😊

camelie12
25. júl 2023

@dota6, dobry den. A je to velka bolest pri trhani, prosim?
Este som to neskusala, no po holeni mam casto take cervene bodky na nohach aj v oblasti bikin (vola sa to myslim "jahodova koza").
Dakujem 🙂

maminkadeticiek
25. júl 2023

Ano,pomoze detsky pudrovy zasyp.Vecer sa ohol,zatri pudrom a rano tam nemas nic.

aandrea9
25. júl 2023

@sofia1410 pánsky modrý trojčepielkový Gillette a hlavne v smere rastu chĺpkov, nie proti.

dota6
25. júl 2023

@camelie12 boli to menej ako strojčekom. A to dole (intímne partie) sa dávam na kompletku, vyzerá to lepšie. Len teraz je dosť teplo, takže to ide ťažšie. Rýchlo sa zohreje tá cukrová pasta a je to také ulepené, depilujem preto v noci, keď je chladnejšie.

koniarova
27. júl 2023

Jediné,čo mi pomohlo je Philips lumea. To je normálne zázrak.