CBD od Plačkovej

21. sep 2022

Ahojte, skúšali ste nieco od plavkovej? CBD? Zaujala ma podprsenka, len uvádza ze z hygienických dôvodov neberie spať. Co ma prekvapilo, nakoľko všade eShop spodné pradlo vezme. Pekný den 😊

stanulienkat
21. sep 2022

Od nej by som si nekupila ani flasu vody. A ako si predstavujes to vratenie spodneho pradla? Ty by si si to po niekom obliekla? Ved spodne pradlo nikde nevratis. Z hygienickych dovodov.

dadka3450
21. sep 2022

Napis mi súkromnú správu ohľadne CBD

autor
21. sep 2022

@stanulienkat astratex a podobne podprsenku v pohode. Nehovorím nohavičky

autor
21. sep 2022

@dadka3450 cbd nemám zaujem, len som chcela vediet skúsenosti. Propagácia je veľká 😂

autor
21. sep 2022

@stanulienkat a keď skúšaš v obchode a kúpiš si. Mas istotu ze to nik neskúšal?

dadka3450
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brembo
21. sep 2022

Od tej chuderi by som určite nič neobjednával. Podobné veci si možeš zohnat podstatne lacnejšie. Plačková sa dostala na výslnenie len vdaka vieš komu.

autor
21. sep 2022

@dadka3450 Oki jasne chápem

danulicek
21. sep 2022

ja som minulý rok skúsila od nej makeup, čítala som mnohé pozitívne recenzie na heuréke (ak si dobre spomínam). stojí cca 10 eur, kúpila som si ho sama sebe na nejaký sviatok, že ak to bude blbosť, tie peniaze oželiem 😀 popravde, lepší make up za drogériovú cenu som nemala. ostatné výrobky som neskúšala, ale s makeupom som spokojná.

alenamihal
21. sep 2022

No mne stacili od nej chipsy a stacilo...slane az moc slane ...a taktiez aj kamoska si kupila kavu od nej a povedala,ze fujj...u nej mi to pripada '"rychlo a nekvalitne"

sima338
21. sep 2022

tiež sa pripajám k dievčatám, že od nej by som si naozaj nič nekúpila...

danica2711
21. sep 2022

od Plačkovej nič ani zadarmo

kiki234
21. sep 2022

Mam skusenosti aj s cbd, kozmetikou ale aj s plavkami. Som velmi spokojna. spodne pradlo nevratis nikde. K zenam co pisali negativne recenzie a v zivote nic od nej nemali napisem len to ze z nich ide zavist pretoze im za v zivote nic nepodarilo dosiahnut 🙂 akurat jedine urazat na MK 🙂

autor
21. sep 2022

@kiki234 všade vrátiš podprsenky cez eShop skus sa pozrieť lepsie.

brembo
21. sep 2022

@kiki234 ty si vážne myslíš,že tými serepetičkami a instagramom si tak dobre zarába? Nebud hlupa,prosím ta.

mima172
21. sep 2022

Môj muž užíva už dlhšie cbd oleje od tejto firmy, odporúčam. Ja som si od nich obľúbila aj oleje do difuzera (narozdiel od Doterry nepoužívajú benzoan sodný) - nerobím reklamu, len odporúčam na základe vlastnej spokojnosti 😊
https://bewit.love/sk/black-weekend/4/?i=
A zrovna pozerám, že majú aj akciu na cbd oleje, hneď to musím povedať chlapovi 😁

autor
21. sep 2022

@mima172 vobec nepoznám tu firmu, ja olej do difuzera kupujem z justu. Nad doterou som veľmi rozmyslala a aj rozmýšľam. Dost vela známych ma nato presviedča. Len mi prídu veľmi aromatické tie oleje

mima172
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. sep 2022

@mima172 ktoré konkrétne oleje používate? A su iba na vôňu alebo maju aj nejaké účinky?
A to cbd? Ja mam rešpekt voči nemu. Mne to pride ako opiát

mima172
21. sep 2022

Olejov už máme asi 50, čiže naozaj rôzne. Pre dcéru napr teraz pri nádche - citrón, levanduľa. Celkovo sú rôzne detské príjemné vône ako Baby sleep a podobne. Okrem difuzera natierame aj na telo (príklad - malá je teraz chorá, má sople, tak na spánok jej natierame chodidlá + hrudníček olejom Bodyguard). Sem-tam mávam aftu, tu si potietam olejom Protect, keď ma boli hrdlo, tak si kvapnem 1 kv Protectu do vlažnej vody a kloktam atd atď 🙂 Upratovanie - kvapka citrónu do vody a utieram tým linku, sporák atď, do špajze proti moliam ako prevencia levanduľa.
Ja cbd nepoužívam, manžel áno a chváli si. Vraví, že sa cíti viac energicky, nebyva vôbec chorý, či je to tým, to si netrúfam tvrdiť, on to tomu pripisuje.
Ako opiat by som cbd nevnímala, nakoľko ide o produkt bez obsahu thc.

mandzula
21. sep 2022

@kiki234 never tomu, ze je to zavist, ja ju napriklad nemienim podporit ani eurom z dovodu, akym prikladom ide mladym ludom.
Neviem, na zaklade coho si dovolis sudit, ci sme v zivote nieco dosiahli alebo nie.

kiki234
21. sep 2022

Pisem o podprsenke? Ak by sa aj niekde dalo vratity dakujem z tadial neobjednam nic. Ale to som ja 🙂

kiki234
21. sep 2022

@mandzula autorka sa nepytala na nazor akym ide prikladom, pytala sa na to, na co som jej odpovedala

kiki234
21. sep 2022

@brembo napisala som niekde ze prave to si myslim? Este raz precitat otazku autora, vsetky ostatne odpovede a aj moju

mandzula
21. sep 2022

@kiki234 pisem ti k tomu, co si pisala ty, a sice, ze dovodom, preco od nej nikdy nic nekupim, nie je zavist, ako ty uvadzas, ale neochota podporovat ju ako vzor pre mladych.

alenamihal
22. sep 2022

@kiki234 motas hrusky s jablkami!! ten zenskej nemam co zavidiet...ten dlh co ma v zdravotke ???asi tazko..su omnoho lepsi ludia na tom ako je ona ..a na co mam chvalit nieco s cim nie som spokojna...vyskusala som a idem dalej ,nech kazdy vyskusa a urobi si nazor...

nika_val
22. sep 2022

Mala som od nej kolagen prichut malina, žiadna slava nevšimla som si žiadne zlepšenie pleti ani vlasov ani ničoho..akurat mi bolo po ňom tažko od žaludka a ta chuť bola hnusna umela ..
Teraz nedavno som skúšala chipsy kedže tolko slavy okolo nich ale su to obyčajne chipsy ako každe ine.. 🤷‍♀️
Všetky jej produkty su bežne zohnatelne produkty len prebalene v obale s nápisom Queen nič viac
Takže keď lepšie pohladas taku podprsenku ako ona predava najdeš aj inde na internete a tu možno budeš vediet aj vratiť..
Alebo v BA ma svoj obchod kde ma aj tieto podprsenky a môžeš si to tam ist pozriet či vyskúšať to neviem ale pripadne prirovnať velkosť hej 🙂

simona99687
22. sep 2022

Ja som si od nej kupila tie diétne tyčinky 😂 boli NECHUTNE prišlo ma až smiešne ako ich na stoličkách vychvalovala ake su chutné a keď som si ich kupila zjedla som s každej chute jednu tičinku... Už nikdy viac 😂🤮 ale zato kolagén od nej mam a neskutočne sa mi zlepšila pleť aj vlasy... Takže to zase super aj tie gumáky na vlasy som od nej mala aj tie boli super. Inak zatiaľ iba toto viem povedať oblečenie som ešte neskúšala

baruska884
22. sep 2022

Skôr by som sa zamyslela nad zásadnou tvojou otázkou že naozaj premýšľas si kúpiť niečo od tej primitivky?!nerozumiem že ju niekto vôbec podporuje v tých srackach čo robí

nice202
22. sep 2022

Ja som od nej kúpila na pumpe chipsy a boli jediteľné, ale sú aj lepšie.