Časté holenie tváre

2. jún 2024

Sestra s priateľom sa dohodli, že sa budú na tvári holiť každý druhý deň. Na sestre to bez jediného chĺpku na tvári vyzerá dobre, jemu to na mužnosti nepridáva. Nemôže im časté holenie uškodiť? To sa naozaj nejaká baba holí na tvári každý druhý deň?

doriiis
2. jún 2024

U muža sa to dá pochopiť.Su muži a povolania,kde potrebuje muž vyzerať reprezentatívne každý deň.Poznam mužov,čo sa holia každý deň.
U sestry no,záleží ako veľmi zarastá.A aký je typ.Ja si holim tvár raz za 2- 3 týždne.

autor
2. jún 2024

Predtým sa holila asi raz za týždeň. Raz za 2-3 týždne ako tebe by jej to nevydržalo. Jej sa zarastení chlapi nepáčia tak mu navrhla, že nech sa priateľ holí obdeň. Potom asi následne na to vznikla dohoda, že aj ona sa bude holiť každý druhý deň.

trgypadl
2. jún 2024

🙈🙈

marcellka32
2. jún 2024

Prepáč ale čo teba do toho? Nestaraj sa

autor
2. jún 2024

@marcellka32 Sestra ma požiadala o radu.

thoughtfulweirdo
2. jún 2024

Tak uškodiť by im to mohlo jedine podráždením pokožky, pokiaľ ju podráždenú nemajú, tak im to neškodí 🙂

jaskolka
2. jún 2024

Sú muži, ktorí sa holia denne a neškodí im to nijako. Akurát pokožka môže byť podráždená, ale aj tomu sa dá vyhnúť použitím kvalitných prípravkov na holenie a aj po holení

dadis
2. jún 2024

Ja nepoznam zeny, co sa holia. Ale nenyslim, ze to moze uskodit

tim23
2. jún 2024

To sa vážne holia na tvári aj ženy?

doriiis
2. jún 2024

@tim23 ....áno,volá sa to dermaplaning a je to skvelá vec.Skus ponúkať o tom info

daniela2202
2. jún 2024

@tim23 😂👍

tim23
2. jún 2024

@doriiis nepotrebujem to 🙏 moja predstava bola, muž a žena večer pred zrkadlom, holicia pena na xichte oboch a žiletkujú si bradu