Brazílsky keratín

1. sep 2024

Ahojte potrebujem poradiť chcem si urobit doma brazilsky keratin myslite že by mi to fakt zničilo vlasy tak ako sa hovori? Je tu niekto kto ma z tým skusenosť a robil si to sám doma? Ak ano aku značku ste mali a ako vam vyhovovala? Vedel by mi niekto nejakú odporučit? Alebo je nejaká ina metoda ktorou si to môžem urobit doma?
Ďakujem za odpovede.

bela30
1. sep 2024

Ja som mala, este to aj mam doma, brutalny smrad, stipali ma z toho oci, hrdlo. Musela som byt pri okne a tak to nanasat, no aj tak to bol des. Ziadny zazrak s vlasmi mi to neurobilo, za mna nie, znacka bola Orasey Diamond Vseobecne sa keratin ani neodporuca, co sa mi len potvrdilo.

autor
1. sep 2024

@bela30 okej ďakujem

mimikarol
1. sep 2024

Ja som sa na to pýtala kadernicky a odhovárala ma. Tiež som nad tým rozmýšľala lebo vlasy si musím každý deň žehliť ale tak asi to nebude také terno 🤷

crazy_cat_lady
1. sep 2024

Ja si davam raz za tri mesiace a som spokojna, vlasy mi pridu kvalitnejsie, nenarocnejsie na upravu atd..

autor
1. sep 2024

@crazy_cat_lady A aku značku použivaš? Maš vlasy rovne už stale či iba do dalšieho umytia?

crazy_cat_lady
1. sep 2024

Myslim ze to je coco choco 🙂 mam vlasy rovne len do dalsieho umytia, ale ja mam specificky druh vlasov :D hrube, huste a tvrde, takze asi je rozdiel, ked si to da spravit niekto, kto ma vlasy poddajne a staci mu ich do rovna napriklad vyfukat... 🙂

nika_val
1. sep 2024

@mimikarol skús fenovat cez kefu (obyčajnú nie guľatu) robí to efekt ako žehlička krásne rovných uhladenych vlasov a je to šetrnejšie 🙂

nika_val
1. sep 2024

Autorka : brazílsky keratín je bordel nič iné
Obaluje to vlas, robí nepriepustný obal na vlase cez ktorý sa do vlasu nič nedostáva. Vlas živorí pod tým obalom, chradne a ničí sa