Bio Bronz - recenzia

30. jún 2023

Mate niektora vyskusany ten vsade pritomny bio bronz z reklam? Naozaj staci par hodin na slnku a som cokoladkova? :D

riskoh
30. jún 2023

Ja pouzivam uz treti rok ,som velmi spokojna, uplne bledy typ a opalanie krasne hnede, navyse dlho vydrzi….

30. jún 2023

@riskoh super, dakujem, ja len ci to nie je zas nejaka somarina 🙂 a ako dlho to vydrzi? napr. jednu dovolenku by malo, ci?

riskoh
30. jún 2023

Na dovolenku urcite 10-12dni vydrzi, ja sa opalujem s nim uz doma a na dovolenke vzdy dokoncim, len my chodime na dlhsie tak beriem 2

bela30
30. jún 2023

Ja mam Shine Brown od by Rokoko a za mna vyhodene peniaze, 0 bodov. S nim alebo bez vzdy ma opali rovnako.

aktiz
2. júl 2023

A má aj ochranný faktor? Ja len, aby ma pri mori nespalilo hneď prvý deň. Alebo môžem so dať najskôr opaľovací krém s faktorom a naňho bio bronze?

bela30
3. júl 2023

@aktiz Myslim, ze nema ochranny faktor, ja som to davala na spf. Ale pokial chces, mozes pouzivat bez spf, zalezi na tom, ako tvoja pokozka zvlada slnenie.

5. júl 2023

Nie je ten bio bronze lepkavy?
Mam argan oil a teda ten ked sa natriem ho velmi citim , je lepkavy a este aj zanechava na obleceni fleky
Dakujem

kristinkaris
6. júl 2023

Používate opalovak a na to biobronz ?

12. júl 2023

@kristinkaris tu si kukni, mne tiez dnes prisiel tak skusam..

13. júl 2023

Nie je ten bio bronze lepkavy?
Dakujem

13. júl 2023

@sofkabarbie vobec nieje lepkavy, je jemnucky, lahko sa rozotiera, pre mna je to zvlastna vona ale je super.

aurora33

@clea999 a teda funguje?

13. júl 2023

@aurora33 ja som ho nedavno kupila na dovolenku, tam ho odskusam najviac , ale co som sa natierala, tak ma to nieco do seba, ta pokozka dostane taku peknu farbu....

@clea999 peknu farbu uz bez opalovania ? :D

13. júl 2023

@sofkabarbie ano da sa to tak nazvat..tym ze uz zaklad..

14. júl 2023

@clea999 lebo to obsahuje tu riasu co farbi pokozku (aj oblečko) a nieje to do oranzova? Dakujem

14. júl 2023

@sofkabarbie nemam ten pocit ze by som bola do oranzova...podla mna zalezi vela aj od farby pokozky...poslem foto pred nanesenim a po... je tam vidiet jemny rozdiel...

leuska0910
14. júl 2023

Ako dlho trva kym vidite vysledok?

michaela1404
20. júl 2023

Bio bronz používam druhé leto a neľutujem...krásne som opálená do hnedá a hlavne rýchlejšie...bez neho má takmer ani nechytá...som bledá veľmi ale toto mi konečne pomohlo ku krásnemu bronzovemu opáleniu...dnes mi prišiel chocolate od byrokko tak idem testovať pre zmenu aj ten ...snáď bude rovnako dobrý ako bio bronz

jurka2907
22. júl 2023

Dievčatá ja ho mam tiež, najprv keď som ho začala používať na sk, tak som si hovorila ze vyhodené peniaze, týždeň na slnku aj so spf som bola červená, ako som aj bývalá keď som ho nepoužíval, teraz sme však boli v Chorvátsku a som ho dominala a som krásne hnedá po týždni, čo som nikdy nebola drží to na tele. Asi mi urobil dobrý základ. Takže určite ho ešte objednám a to som teda veľmi svetlý typ do hneda ma nikdy neopalilo.
Za na je však veľmi maličký. Keby som sa poctivo natierala ako s opalovakom za týždeň je fuč.