Bio bronz

majca1995
24. apr 2024

Ahojte mate niektorá skúsenosť s bio bronz ? Alebo s niečím podobným čo dopomôže k opálenie?

macekovam
24. apr 2024

@majca1995 trochu funguje.. ale nema to ziadny ochranny faktor.. nie je to taky zazrak ako slubuje reklama

natali0702
24. apr 2024

Áno, minulý rok som sa nechala ukecať kamoškou na dovolenku, mám celkom dobrý pigment, opaľuje ma do hneda ale za mňa vyhodené peniaze. Pekne to voňalo, ani som nemala pocit suchej stiahnutej pokožky ale rozdiel v opaľovaní som nevidela. Už by som to znova neriskovala bez ochranného faktora a smažiť sa niekoľko hodin som nemala čas ani energiu. Radšej pomalšie s 30-kou ako toto

ssimusska
24. apr 2024

Za mňa vyhodené peniaze, opaľujem sa vždy do hneda ale s a bez použitia som rozdiel nevidela.

cipina
24. apr 2024

@majca1995 ja som uplne svetly typ, vobec ma neopali (jedine pri mori trochu). Vyskusala som ho raz a uz by som si ho teda nekupila.

saska.j
24. apr 2024

Fungovalo. Zo začiatku opalilo trošku do červená a potom to zhnedlo. Používala som to 2 leta a bola som pekne opálená

hellionka
24. apr 2024

Ja si kupujem každy rok, za mňa to efekt má. Hlavne aj opálenie dlhšie vydrží. Ale v ziadnom prípade to nieje krém na opaľovanie. Je to na podporu opálenia a chvilku potom ako si to dám si samozrejme dám klasický krém s SPF.

majca1995
autor
25. apr 2024

@hellionka áno áno to som čítala takže sa to oplatí kúpiť áno ??