Anti-age krém na opaľovanie pre 4-ročné dieťa

6. máj 2023

Maminky mozem podla Vas natriet dieta (4rocne) anti age kremom na opalovanie?
Kupila som eucerin anti-age 50spf pre zrelu plet, a rozmyslam ci mozem aj malu nim?
Mozno mi neskor podakuje ;)) ci mam radsej detsky opalovaci kupit?

amonet
6. máj 2023

to je krem na tvar nie na opalovanie

autor
6. máj 2023

@amonet je to oranzova kolekcia kremov, je na opalovanie urceny. Len ma zaujima ci moze aj na detsku tvaricku :/

amonet
6. máj 2023

nie

lienka9
6. máj 2023

Nepouzivala by som krem urceny dospelacku a este viac na zrelu plet pre male dieta..ma v sebe rozne chem.latky,moze ju to podrazdit,ekzem atd..

domiklik
6. máj 2023

Tento krém je výborný, ale len pre dospelu osobu, obsahuje chemické filtre (nie chémiu)... Detská pokožka je citlivejšia, potrebuje mechanické filtre, aby si predisla alergiam, ekzemom a pod, takže nakupuj detské verzie krémov...

nika23t
6. máj 2023

Ani ja by som asi malej nedavala, je tam iné zloženie ako v kremoch pre deti. Aby sa jej napríklad nejaká nežiadana reakcia nedostavila, začervenanie alebo také niečo. Ale pobavila ma veta, že Ti možno neskôr poďakuje 🤣🤣🤣

jamidea
6. máj 2023

Pokial ma tvoja dcera zrelu plet...

bluka2
6. máj 2023

Nedávaj to, pozri môj posledný obrázok na profile. Synovi som dala svoj krém na tvar s UV výnimočne (la roche), uvazujem, či tie fľaky nemá z toho 😔

marcellka32
7. máj 2023

Nie nedala ..kúp detsku Bioderma v lekárni

marcellka32
7. máj 2023

@bluka2 pozrela som tvojho syna a ma to zo slnka, prosím ťa kremuj ho denne SPF, to že má dobrý pigment neznamená že sa mu nevyhodi fľak, tmavá pokožka od slnka opálená je spálená aj keď neboli, tak malé dieťa a ani my sa nemáme opaľovať, neboj aj keď ho natries tak chytí vitamín D, najlepšie je detská Evy pena, vydrží 6 hodín

bluka2
7. máj 2023

@marcellka32 ja fakt neviem. Skoro nikdy ho nekremujem a nikdy nemal problém. 2 dni mu dám krém s SPF a zrazu fľaky. Tak dnes skúšam bez krému a podľa toho sa zariadim.
Chápeš, 2 týždne nedávno v Keni žiadny problém a Nairobi je v nadmorskej výške 1800… a teraz tu toto

marcellka32
7. máj 2023

@bluka2 neviem, ja neporovnavam silu slnka, všade je už silné aj to dnešné na Slovensku, UV index môžeš sledovať ale ako hovorím chránim sa aj deti denne krémom, to je ešte taký trend len k vode sa natrieť, pritom na prechádzke môže človeka spáliť, prípadne veď slnko nesvieti, slnko svieti celý rok, len jeho intenzita je od apríla až do konca októbra silná...ak ho budeš natierať vyhne sa v budúcnosti znamienkam a horšia je rakovina kože, koža si pamätá...ale to je len rada, vezmi si z toho čo chces ;) ja som sa radila s dermatológmi a tým verím