Aký šampón používate na zosvetlenie melíru?

lucylucka
2. máj 2023

Ahojte aký šampón na zosvetlenie melíru používate ktorý zosvetli melír na viac blond až do biela?
Na začiatku som mala medzi blond a žltými tónmi.
Viem že je na to fialový šampón , ale je ich viac.S ktorým ste najviac spokojný?Či každý jeden robí to isté?

lucka12399
2. máj 2023

@lucylucka najlepšie mi zabera fialová vodička čo sa kupuje v lekarni tusim na afty 😃 dám lavor s vodou, dám par kvapiek namočím hlavu a troska necham vymocit .. potom normálne umyjem .. vyskúšala som veľa samponov ale žiadny mi neurobil taký pekný vysledok 😃

janicka1988
2. máj 2023

@lucylucka jednoznacne Fanola sampon , skúsila som ich veľa ale tento je TOP

lucylucka
autor
2. máj 2023

@janicka1988 a môžem sa ťa opytat Schaumu silver si tiež skúšala?Lebo na ten som čítala dobre recenzie.Fanola šampón musím vyskúšať hoci o ňom počujem prvý krát.

mogaa
2. máj 2023

@lucylucka tiež sa prikláňam k tej vodičke....len si treba dať potzor aby si nedala veľa kvapiek, lebo ostane fialkové...ale vyzmýva sa🙂

bela30
2. máj 2023

@lucylucka Schauma

kate9999
2. máj 2023

@lucylucka Fanola

luccija
2. máj 2023

@lucylucka Matrix je hustý a dlho vydrží.Len pozor konce vlasov sa dosť vysušujú týmito samponmi
Ja si ho nechávam dlhšie ako pisu

rebrambora
3. máj 2023

Kerastase Blond Absolu, bezoplachova starostlivost a olej. Cela rada je fajn, ja mam ale kucerave vlasy a nedodalo im to dost hydratacie. Kazdopadne spomenute dva produkty ano, hlavne to bezoplachove mam velmi rada a rozdiel je vidno hned.