Aký make up používate v lete?

patrissaa
10. júl 2024

Ahojte,čo používate teraz v lete ? Aký make up ? BB cream? Alebo niečo? Potrebujem niečo ľahké na tvár,Čo sa mi nezmaže, nezíjde a tak.
Mam mastný typ pokožky a veľmi veľa pórov
Čo by ste mi poradili? 😊

vanilkovazmrzka
10. júl 2024

Len lokalne korektor 🙂 a prepudrovat celu tvar nejakym lahkym transparentnym pudrom

meringe70
10. júl 2024

Ahoj, ja teraz používam bourjois bb krém healthy mix, mám zmiešanú pleť a hyperpigmentacie po akné, je ľahučký a ani neviem, že niečo na tvári mám, nekryje nejak extra, skôr ľahko až stredne ale pekne zjednotí 🙂 alebo občas len korektor a občas nič

vintage_woman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vyrovnanaosoba
10. júl 2024

Nič, ráno umyjem, večer umyjem. Jedine tak nejaký krém na opaľovanie. A riasenku na mihalnice

dadka1997
10. júl 2024

@patrissaa ja používam catrice som s nim spokojná, ale v lete aj tak moc makeup nepouzivam

nicoletta98
10. júl 2024

Charlotte Tilbury

konikmodry111
10. júl 2024

Ja v lete používam Yves Saint Laurent
Touche Éclat

emma022
10. júl 2024

NARS Natural Radiant Longwear Foundation

kika572
10. júl 2024

@meringe70 aj ja ho teraz používam, za mňa na leto super, kde potrebujem prekryť dám korektor

lucia13022023
10. júl 2024

Benefit hello happy, je úžasné ľahký, na opaleny pokožku top.

lindous
10. júl 2024

Ja si teraz dosť idem Fit me puder od Mybelline, zmatní a opticky vyhladí póry, trošku zjednotí..ak niečo potrebujem zakryť viac, tak si pomôžem korektorom

caroline_
10. júl 2024

@patrissaa celorocne catrice hd liquid,je aj vodeodolny aj potu odolny,takze na leto idealny

lakebabe
10. júl 2024

@patrissaa BB cream od pupy na leto must have pre mňa

lakebabe
10. júl 2024

@caroline_ toto je za mna na leto najhorší makeup je sám o sebe veľmi silný , mam v ňom problém aj v zime vydržať

kate9999
10. júl 2024

@patrissaa Žiadny

kikulienkadd
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gypsomilka
10. júl 2024

Ja dam spf a hotovo. Obcas puder.

theanak
10. júl 2024

bb krém Misha s spf. Je ľahký a mierne krycí. Nosím ho celý deň, občas prepudrujem. Je super 🙂

trisha_r
11. júl 2024

@patrissaa nepoužívať vôbec žiaden je veľmi dobré riešenie a púder zanáša póry , v lete sa nemá používať, jo a ešte som čítala,že make-upy s SPF nemajú ten SPF ktorý majú mať, takže radšej zainvestovať do SPF.

lorin29
11. júl 2024

@patrissaa žiadny 🙂iba špirálu.. Ale keď potrebujem raz za 2 týždne tak bourjois BB krem

simona511
15. júl 2024

Od Lorealu true match ani neviem že ho mám, krásne zjednotí a nie je ťažký

andreablabla
15. júl 2024

@patrissaa Toto je pre mňa objav. Naozaj krásne zjednotí a pleť vyzerá krásne. Nie je ťažký na pleti, dávam si ho na SPF 50 a nemám pocit masky. Aj ho moja pleť veľmi dobre toleruje. Odporúčam veľmi.

sisska96
15. júl 2024

Nič. Pokožka musí dýchať v horúčave

emiw
16. júl 2024

@patrissaa spf 50 😉 make up nie a aaak tak CC cresm od Clinique

dominikamacakova
16. júl 2024

A derma fluid a BB cream Garnier

galanta
17. júl 2024

@patrissaa tento od essens. Je úplne ľahučký, absolútne ho necítim a celkom dobre zjednocuje pleť, čo potrebujem,keďže mám pigmentové škvrny. Neznášam v lete make Up,ktorý sa lepí a to tekuté v lete robia.

kateriba
17. júl 2024

BB cream od Methode Jeanne Piaubert, za mňa najlepšie na pleť celoročne. Je síce drahší, ale splni to co sľubuje, je ľahký, kryje skvelé a neupchava póry, a pokožka je hebká . A to som skôr narodena🤣