Aký krém k moru, aby ma rýchlo opálilo?

21. máj 2024

Ahojte, aký krém je dobrý na opaľovanie ? Chcela.by som aby ma opalilo do hneda a rýchlejšie. Videla som vlani tuším nejaké telové maslo na urýchlenie opálenia ale nepamätám si názov a ani či to je ozaj dobre. A pod to SPF ? Aké ? Aké máte skúsenosti?
Ďakujem veľmi pekne

slavomira236
21. máj 2024

Biobronz ma mna yskakuke stale na fc

natassha1
21. máj 2024

ja pouzivam uz roky kazde leto take to maslo, to sa mi osvedcilo, za mna je skvele. rychlo zhnednem a to opalenie aj vydrzi dost dlho, cize super.

vanilkovazmrzka
21. máj 2024

Spf sa dava na to, aby ta neopalilo. To uz co je za absurditu, davat si ochranu pred slnkom a na to napatlat nieco co “urychluje” opalovanie? To jak keby si si obliekla prsiplast a hladala sposob ako sa zamocit.

autor
21. máj 2024

@vanilkovazmrzka čiže najskôr to maslo na opálenie a až tak SPF? Nie naopak ?

vanilkovazmrzka
21. máj 2024

Nie, ziadna kombinacia nedava zmysel.

autor
21. máj 2024

Ďakujem baby a po opálení večer po sprche čo odporúčate natrieť ?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima172
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciaruz
21. máj 2024

Ale vies o tom, ze opalovanie spôsobuje rakovinu, ze? 😉

autor
21. máj 2024

@luciaruz ale veď ja sa nebudem absolútne opaľovať cielene. Len teda prirodzený čas do doobeda a poobede strávime na pláži, ale budem sa držať v tieni. Ale slnku sa nevyhnem na dovolenke ani keby ako chcem. Tak sa chcem niečím takým natrieť len, nech ma chytá do hneda. Ale v žiadnom prípade ak nelahnem na pláž že sa idem opekať 😅

because
21. máj 2024

@mima172 ahoj ja ta poprosím.dakujem

nikoletta1712
21. máj 2024

@luciaruz Tak dík za info, ja som to teda nevedela!…Bože môj, pýtala sa na niečo iné a nie na to čo spôsobuje rakovinu…

nicol3699
21. máj 2024

Hlavne spf aby si sa nespalila, ale mne vždy pomáha keď sa opaľujem na vode alebo teda nafukovacke, alebo ak chceš na suši tak sa chod častejšie namočiť do mora. Ja som sa potom akosi vždy rýchlo opalila

kiwi3
21. máj 2024

taketo rychloopalovacie veci by som urcite nevyhladavala. ak chces byt rychlejsie opalena, tak si daj pred dovolenkou samoopalovak a na dovolenke spf aspon 50

katjak78
21. máj 2024

Minimalne mesiac pred dovolenkou užívaj beta karoten aj na dovolenke, opaluj sa s spf 20-50, opáli ťa do hneda, neboj a určite ti opálenie vydrži.

zafir01
21. máj 2024

Odporúčam mesiac pred dovolenkou užívať betakarotén . SPF je samozrejmosťou . No si rôzne krémy a masla , vďaka ktorým ma pokožka krajší nádych . Napr si veľmi chvália mrkvový krém z farmasy ak sa nemýlim . .a po pobyte vonku a po sprche výživny hydratačný krém s vitamínmi ,aby sa pokožka hydratovala

zuzkaamiska
21. máj 2024

@mima172 napis, pls, do spravy