Aký je váš názor na moje vlasy?

2. júl 2024

Ahojte . Cely zivot som nespokojna so svojimi vlasmi. Mam pocit ze si ich neviem nikdy spravne upravit a mam pocit ze stale posobia krepato. Predchvilou som si skusala fenovat cez gulatu kefu do hladka . Co poviete? Len mne sa to zda alebo su ozaj stale krepate ? Dakujem za vase nazory

domkakvet
2. júl 2024

Ano su trocha krepate, ale to je mozno tym, ze ich stale natahujes a nicis, ci uz teplom, alebo niecim inym, alebo skus nejaku masku na vlasy.

koniarova
2. júl 2024

Pekné. Za mňa 10 CM podstrihnúť.

jesenzima
2. júl 2024

Buď rada za to, aké máš vlasy.. stále môžeš mať tri vlasy na hlave, každý iným smerom a ešte aj šedivé, ako napríklad ja 😉
Trochu ich vyživ a budú pekne ....

minenkak
2. júl 2024

Toto je presne typ vlasov , čo by som nechcela,používaj olej na konce

pribinak
2. júl 2024

Spodky máš dobre zničené. Daj sa podstrihnut

lucia13022023
2. júl 2024

Podľa mňa sú zničené a krepate. Určite by som dala preč zničené konce a začala ich nejak vyzizovat, masky, olejceky, kúry...

ivanakal
2. júl 2024

minimalne 10 cm by som ostrihala a prestrihala. Konce su velmi suche a znicene, nepekne to vyzera.

autor
2. júl 2024

Minuly tyzden som bola na strihani. Mam hrozne hrozne huste vlasy . Pouzivam drahu Davines kozmetiku, po suseni olej Kerastase premiere. Mam drahy kvalitny fen a tie vlasy su stale taketo 😒

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domiklik
2. júl 2024

Vlasy vyfukat na okrúhlu kefu s diviacimi chlapmi, stačí ta s dm. Zapnúť na fene ionizátor

koniarova
2. júl 2024

Slabo ti to ostrihala. Voľným okom je vidno, že treba radikálnejšie. Hneď budú krajšie, bez tých koncov. A prečo si nezvolis iný účes? S prestrihanim celých vlasov? S takou hustotou by to bolo krásne.

koniarova
2. júl 2024
ankare
2. júl 2024

Máš parádne vlasy!

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
2. júl 2024

Krásne ich máš.

brendaa
2. júl 2024

Na takéto krásne husté vlasy, by som zvolila keratín v salóne a jemne postupne prestrihat.

mistymay33
2. júl 2024

Ja mam presne taketo iste vlasy. Huste, hrube a taketo krepate. Je uplne jedno ake su dlhe a ked ich ostriham, stale su tie konce take ako keby suche. Musim pouzivat masky, kondicioner, a fenovat cez gulatu kefu. Vtedy jedine ich mam hladke. Kadernicka mi poradila ze mam pouzivat kefu so stetinami. A mozem povedat, ze je to fakt rozdiel, teraz ich viem pekne vyhladit. A hlavne musim si pravidelne vlasy prestrihat a preriedit.

lienka.7
2. júl 2024

Daj si ich prestrihat, spodky mas uplne zničené. Mas ich krásne husté inak, dala by som si v pohode urobiť postupku

autor
2. júl 2024

Na foto to asi nevyzera lebo sa zhorsila kvalita fotky po nahrani ale mam ich dopostupna ostrihane. Mam kefu s nylonovymi a diviacimi vlaknami, gulatu Olivia Garden kefu , na rozcesanie Tangle teezer . Kazdykrat pouzivam sampon dvakrat, potom kondicioner. Pred fukanim olaplex ako tepelnu ochranu. Rozdelim si vlasy na sekcie , susim na gulatu kefu postupne , mam fen drahy ktory snima teplotu vlasu a podla potreby znizuje/zvysuje. Nejsom ziadny amater vo vedomostiach o vlasoch ale aj tak neviem dosiahnut efekt hydratovanych krasnych vlasov . A ked je vonku vlhko to je hotovo - som ako levi kral s tou hrivou 🦁

koniarova
2. júl 2024

Prepáč, ale toto do postupna nie je ani náhodou.

luccija
2. júl 2024

Ale ty nemáš úplne rovné vlasy však?niektoré vlasy tvrdé hrubé budú vždy takéto.Ale tiež by som ich ešte o dosť ostrihala

elbejo
2. júl 2024

Ja mám presne také isté. Preto ich zehlim. A aj keď odstihnem 10-20-30 cm stále budú také. Žehlim len konce. Túto mám trošku viac natočené

barka1
2. júl 2024

Prestan ich rovnat a skus CGM. Možno budeš prekvapena, aj ja som bola.

momoftwo
2. júl 2024

Ja mam taketo huste vlasy a chodim si ich prestrihavat lebo ma ide porazit ake su huste, aj ich odfarbujeme ale taketo krepate ich nemam. Ak ich mas odvzdy taketo, tak mas taky typ vlasu zial, ale keratin by tomu fakt mohol pomoct. Len pozor kde si ho das robit

janette2021
2. júl 2024

Máš krásne husté vlasy, o takých väčšina žien môže len snívať. Hladké a lesklé možno nikdy nebudú, ale čo z toho, že ja také mám, keď moje sú jemné a rýchlo sa mastiace? Držím palce, aby si niečo vymyslela na tie konce 🙂

oxana386
2. júl 2024

Úplne rovnaké vlasy mam ako ty. Neostalo mi nič iné, ako sa s nimi zmieriť a byť hrdá na ich hustotu. Určite dat viac zastihnúť, kľudne aj po lopatky. Každopádne, ja nepoužívam nič špeciálne. Skratka mam pocit, že keď si dám nejaký keratinovy sprej, vyzerajú ochabnuté a mastné. Ja ich mam po vyfénovaní/sušení na vzhľad šialene suché, no na ďalší deň mastne, neviem co je horšie 🙈 dajte nejaké tipy dievčata, pripnem sa ❤️

terina25
2. júl 2024

Pridavam sado klubu suchych znicenych vlasov. Skusala som uz kadeco,ale nic nepomaha bohuzial. Olej pouzivam tiez ale po 2-3dnoch mam mastne vlasy a mozem umyvat. Pouzivam kuru na vlasy, kondicioner,masku,olej a nezabera nic

terina25
2. júl 2024

A keratin si urcite nedavaj. Ja som si dala a odvtedy mam vlasy strasne

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barka1
2. júl 2024

Prvá foto po pár mesiacoch na CGM druhá predtym. Vlasy som fukala, boli suché, na 3 den mastné, hnusné. Teraz používam kvalitnu vlasovu kozmeziku, hydratačne aj proteinové kondicionéry, ziadne oleje, tie mi vlasy susia este viac.