Aký deodorant používate?

nattinatta
23. feb 2024

Ahojte, používate deodorant s aluminium zirkonium? kúpila som si tuhý deodorant a náhodou som prečítala co obsahuje, a ci to ma nejaký vplyv podľa vás? No neviem si predstaviť 12hodin v práci byť bez speju a bez deodorant.

mercy13
23. feb 2024

@nattinatta ja pouzivam bez hlinika, kupujem ich v dm

maminkadeticiek
23. feb 2024

Tak hlavne nepouzivaj deodoranty ale antiperspiranty.Deodorant len prekryje pach.

ptvw
23. feb 2024

@maminkadeticiek tak hovorovo a všeobecne sa to bezne používa, veľa ľudí povie deo namiesto aby si lámali jazyk so slovom antiperspirant 😅...ja som ju pochopila co mysli

marcellka32
24. feb 2024

Nie je vedecky dokázané že aluminium v tom množstve ktoré si dáš na telo má zlý vplyv na zdravie...takže kľudne

veselo_neveselo
24. feb 2024

@nattinatta ano lebo po vsetkom inom hned smrdim. Zatial sa asi nepreukazala skodlivost (aspon som nevidela), takze to povazujem za bezpecne.

barborachors
24. feb 2024

@nattinatta ani jeden, nebudem si do porov k uzlinam davat kadejake sulfohydraty, alu - nealu, je to skrz naskrz chemia. Ale pouzivaj si co len chces.

majka3322
25. feb 2024

Najlepsii deo ever!!! Stal okolo 3€, mam ho uz skoro rok a ubudlo z neho uplne minimalne…Po smrade ani stopy ;) jedina nevyhoda je, ze pri pouziti sa namaca do vody kedze je to v podstate taky krystal, ale na to si hned zvyknete…Ziadne spreje, ani ine “podpazusniky” nepouzivam, tento je naozaj top.