Akú žehličku použiť na takéto vlasy?

5. jan 2024

Ahojte chcem kupit steampod 3 len neviem ci pomoze.. taketo vlasy mam po umytu ..jak taka kefa 🙈🙈 druha strana vyzehlena.. chcem daco setrne k vlasom. A hlavne nech su rovne

rebrambora
6. jan 2024

Parne zehlicky su velmi fajn. Vyhladaj si co ti cenovo vyhovuje, zadaj do YouTube a uvidis realne video.
Ty nemas ale vlasy ako kefa, mas ich prirodzene kucerave a nespravne sa o nich staras, preto tak vyzeraju.

autor
6. jan 2024

@rebrambora a prosim aka parna zehlicka je top? Cenovo je mi to jedno. Ano nemam cas pri dvoch detoch 😁 a ano nestaram sa o nej poriadne 🤦‍♀️

monuliak9
8. jan 2024

Babyliss jednoznačne. Neposkodzuje ich v takej miere ako iné žehličky a cena je super

autor
8. jan 2024

@monuliak9 a mozem sa opytat ktora presne

monuliak9
8. jan 2024

Babyliss ceramic straight, tu na nete aj za 30€ kúpiš, tu som mala , bola úžasná , potom som kúpila Babyliss steam shine styler ,za 100€ ju majú v akcii ale poviem ti pravdu po použití tej prvej som mala lepší pocit , dlhšie vydržali vyžehlené . Ale akúkoľvek od babyliss kúpiš budeš isto spokojná mojo 😉

kejtka87
8. jan 2024

@rebrambora ako sa treba správne starať? Mám niečo podobné na hlave 😁

lasona
9. jan 2024

Aký šampón, kondicionér a masku používaš? Tam by som najprv zacala

simca06022011
9. jan 2024

Skor by som sa zamyslala nad kozmetikou, osetrenim a setrnejsim umyvanim/susenim ako toto este zehlit. Tym si tie vlasy vysusis, nech pouzivas akukolvek zehlicku

autor
9. jan 2024

Sampony pouzivam bezne kupovane DM eete aj ich znacku noc extra nekupujem len ja to mam cely den v cope (drdol)

lasona
9. jan 2024

Takže treba kúpiť kadernicky sampon, kondicionér nepoužívas? Však to musíš mat vlasy ako slamu...nejakú ochranu pred žehlenim vlasov používaš? Aj to treba...masku na vlasy aspoň raz za týždeň...olej na končeky vlasov...ak chceš máš pekne vlasy, obyčajný sampon za 2 eur nestačí..

timea301196
9. jan 2024

Za mňa loreal

autor
9. jan 2024

@timea301196 steampod 3?

timea301196
9. jan 2024

Ja mám ešte 2 ale keďže je už novšia určite ano

nikpa
13. jan 2024

Keď používaš šampóny z dm Balea tak ich vylej do záchoda, najhoršie šampóny. Treba kúpiť niečo konkrétne na tvoje vlasy a len šampón a kondicionér nestačí. Ved tie vlasy na fotke doslova plaču 🫣😀 maska a olej na vlasy musí byť a plus ochrana pred teplom keď žehliš.

zuzik1407
17. jan 2024

Určite Remington,,,,ale takú žehličku ,kde je napustana olejom ....Ja mám melirovane ,suché vlasy,a tá žehlička je top.Vlasy mám krásne lesklé.V robote sme si všetky objednali.ored vianocami bola na alze za 30€.teraz cenu neviem.

mk1111111111
17. jan 2024

@zuzik1407 to je aka? Prosim, hod link

zuzik1407
29. jan 2024