Akú kozmetiku používate, keď máte atopický ekzém?

30. sep 2024

Ahojte co pouzivate za sprchovy gel a krem na telo ženy s atopickym ekzemom? Pouzivala som excipial, teraz lactovit ale chcem nieco ine nie je to ono. Dakujem za rady

sfinks
30. sep 2024

ahoj teraz som nieco zachytil - reklamu z bioruza.sk skus u nich kuknut kozmetiku ...

alzbeta311
30. sep 2024

Kamoška ma malú 4 ročnú s atopickym exemom, toľko peňazí investovala do kadejakých krémov, potom objavila indulonu atopic a tu nevie vynachváliť🙂

allisian
Včera o 18:49

Skúšala si Exomegu?

nikasmile
Včera o 18:54

Telové mlieko, parádne aj pri ekzémoch.

nikasmile
Včera o 18:57

Linola Fett Őlbad v tomto sa buď okúpeme alebo to použijem namiesto sprcháču, tiež odporúčam. Mne to ale predpisuje kožná a je to o dosť lacnejšie.

tramtada31
Včera o 19:01

Tieto masla sú na ekzém najlepšie https://www.pimp.sk/slahane-masla/ Za tyzden zmizol dcere. Hlavne sú prirodne. Ja by som na seba bordely typu indulona nedala (obsahuje petrolatum, ktorý sa vyraba z ropy)

autor
Včera o 19:05

Ďakujem pekne za tipy, skúsim to cerave na začiatok keďže kozmetika od nich mi vyhovuje na tvár, postupne keď tak skúsim aj ostatné rady, najmä tu do kúpeľa. S atopickym ekzemom bojujem vyše 20 rokov, sú obdobia kedy je to lepšie a kedy zas horsie ale posledný pól rok len horsie a horsie 🙂