Ako sa zbaviť chĺpkov na bruchu?

11. okt 2023

Ahojte baby, na nežiadúce ochlpenie som tŕpela už dlhé roky- endokrinológia ok, hormóny ok, zrejme to bude genetika lebo to mala babka, mamka a vsetky 3 sestry to mame. Akurát teda som otehotnela a je to omnoho horšie a keďže chodim na pravidelné kontroly a odhaľujem si brucho, tak ma to strašne trápi. Holila som si to žiletkou ale je to hrozné už, poraďte ako na to. Čím mi to najdlhšie vydrží? Epilátor? Mám aj vosk doma a skúšala som voskovať ale brucho mám jak chlap, tak to sa narobím🙈 Také chlpky mam aj na tvari a prsiach, ale tam ma to tak netrápi ako to brucho. Som svetly typ (blond) a tieto chlpky sú úplne čierne. Poraďte niečo čo mi pomôže teraz po tehotenstve, na IPL pojdem po. Ďakujem:

zuzula777
11. okt 2023

do salónu na vosk 🙂 a po tehotenstve a dojčení IPL alebo laser 🙂

autor
11. okt 2023

@zuzula777 keď ja sa tak hanbiim tam dojsť s bruchom ako medveď 🙈😂 a to som ešte aj rozkysnuta…

zuzula777
11. okt 2023

ááále prosím ťa... nie také tam v tých salónoch už videli 🙂 a nie len bruchá 🙂

nevenka
11. okt 2023

@zuzula777 ja som dostala IPL pristroj, preco sa nemoze pri dojceni? Chcela som skusit uz tuto zimu, ale odstavovat nebudem kvoli tomu.

nevenka
11. okt 2023

Ja to mam cely zivot a nielen brucho, ale aj zadok, stehna, joj, vela holenia a zapalovania v kuse ☹. Iba som to holila, no...
Ale na vosk by som ako tehotna tiez nesla...iba ziletka...bola som tehotna 4x.

lasona
11. okt 2023

Určite nedepilovat v tehotenstve. Pokožka je mimoriadne citlivá. Ja som si depilovala takto nohy, nie len ze to extrémne bolelo, čo predtým nikdy , ale porobili sa mi fľaky po nohách ze až...chvalabohu po nejakom čase zmizli, ale veľmi som sa bála ze to ostane...po tehotenstve by som to až riešila...normálne do salónu chod...tam videli už vselico

ivangeline
11. okt 2023

Ja by som len holila...a myslim,ze troska prehanas...dpktori uz videli urcite aj horsie. :D

vlasica19
12. okt 2023

Teraz by som iba holila a potom, ked sa bude dat, tak odporucam trvalu epilaciu laserom. Ja to mam absolovane v Spinne a je to uplna parada. Len no budes si musiet este chvilu na to pockat, ale rozhodne odporucam zvazit to dovtedy 🙂

autor
14. okt 2023

@lasona fakt? Ja sa depilujem doma horucim voskom aj napr. v podpaži a pravidelne ešte aj chĺpky okolo bradaviek ktoré mi teraz v tehotenstve rastu jak šialene a vobec to ani nebolii a nemam ani fľaky…krásne to vydepilujem a potom to aspoň nerastie jak divé😅

autor
14. okt 2023

@nevenka ďakujeem pekne a tiež sa ti to v tehu zhoršilo? Citim sa jak chlap🙄🙈

autor
14. okt 2023

@vlasica19 ďakujem za radu, určite to plánujem