Ako sa o seba staráte, čo si doprajete?

18. jún 2022

O svoj zovňajšok sa staráte samé alebo navštevujete profesionálov?
Chodíte ku kadeníčke, na kozmetiku, manikúru alebo pedikúru, mihalnice, masáž alebo niečo ďalšie? Ako často? 🙂

derdia
18. jún 2022

Ahoj, ja nechodim... Nepotrebujem to. Vdakabohu. Kopu penazi usetrim, a premna siu to vsetko vyhodene peniaze von oknom... 😀😀😀😊Ja si skor doprajem ist na kupko, nnieco pekne na oblecko kupit, ale tym, ze zijem minimalisticky, ale nie som asket... Normalna zenska, tak proste nepotrebujem toho vela a hlavne nechcem...

terka224
18. jún 2022

Snažim sa raz mesačne nechty, pedikúra a kozmetika. Kaderníčka 2x do roka stačí 😂

bajka16
18. jún 2022

Ku kadernícke idem raz za pol roka 😄 obočie si farbim sama tak isto aj manikúru pedikúru. A o pleť sa viem tiež slušne postarať takže ku kozmetičke nechodím vôbec. Ja mám to šťastie že má bavia takéto veci od puberty takže zvládnem všetko okrem vlasov ktoré majú občas takú údržbu. 👍

luccija
18. jún 2022

Pravidelne iba ku kadernicke.Nechty si robim sama gellak, pedikuru tiez, masaz vzdy raz za cas idem 5-6 x a potom az, ked ma zase bolia trapezy.Kozmetiku som zacala cez koronu flakat a ani mi nechyba.

mandzula
18. jún 2022

Cistenie pleti raz za mesiac, kadernicka kazde 2. Nechty, mihalnice aj obocie mam pekne svoje, takze tam som usetrila. A este 2× rocne pieskovanie zubov a pravidelne cvicenie, pred koronou vo fitku, teraz doma.

ninusa221
18. jún 2022

Kozmetiku si robim sama doma. Kedze si vlasy nefarbim tak raz za 2 roky sa idem dat ostrihať ( inak si končeky doma striham 😂) a jedine čo chodim na nechty.

kris_tin257
18. jún 2022

Každý mesiac kaderníčka, kozmetika, nechty a masáž 🙏

zuzanka.zuzu
18. jún 2022

mám doma 10 000 v 50-eurovkách a keď mám niekedy zlú náladu, tak ich opätovne spočítam... človeče, hneď lepšia nálada, endorfíny sa vyplavia, pleť sa vypne, ani kozmetiku mi netreba 😎

nenne9
18. jún 2022

Chodim asi 4-5x do roka kadernicke, farbit, strihat, riedit vlasy. Raz mesacne nechty. Ostatne sama

ysseba
18. jún 2022

Kozmetika absolútne nie. Vlasy si odfarbujem sama na blond už XY rokov. Na strihanie chodím 2x za rok. Počas korony som sa sama strihala podľa videa na youtube a ešte žiadna kaderníčka ma tak dobre neostrihala ako ja sama 😀 Po korone som už bola u kaderníčky a nebola som spokojná, rozmýšľam, že sa opäť ostrihám sama. Jediné čo chodím pravidelne je každé 3 týždne na manikúru. Dávam si gélové nechty (ale gél na moje nechty, žiadne platové nalepené nechty). Mám doma aj UV lampu, aj kopec géllakov a počas rodičovskej som si robila géllak, ale teraz chodím. Svoje ruky vidím celý deň a robí to radosť keď mám pekné, elegantné, upravené nechty. A vlastne aj na druhých ženách si veľmi všímam ruky. Pedikúru nepotrebujem a nechty na nohách si v sandálovej sezóne lakujem sama a akurát minule som rozmýšľala, že by som si mohla spraviť na nohy géllak nech trochu prevetrám moju lampu 🙂
Ešte rozmýšľam, že na masáže by som začala chodiť, lebo nejako ma začal bolievať chrbát ☹

cimage
18. jún 2022

Kadernicke idem asi 2-3x do roka, farbim si sama, pedi+manikura sama, teraz cvicim doma, ale chystam sa uz aj do fitka asi na jesen. Kozmeticke nechodim, vzdy som mala podrazdenu plet. Nasla som si krem na plet co mi vyhovuje a nezcervena mi tvar.

andrejka1974
18. jún 2022

Ja chodím len ku kadernícke a to len raz za tri štyri mesiace iné nie podľa mňa strata času nepotrebujem to

ivangeline
18. jún 2022

Nie. Aj kadernicka vynimocne. Teraz to bolo nedavno po 5r alebo take nieco. xD

missviolet
19. jún 2022

@ysseba aj ja som sa pocas lockdownu ostrihala brutal dobre, este sa ma aj niekto pytal na kadernicku, nech odporucim :D ale farbit vlasy po lakte fakt nedavam... kratsie som veda este

zefyra
19. jún 2022

Ja chodím kadernícke a na kozmetiku každé dva mesiace, nechty každý mesiac, pedikúra a masáž 2 x do roka.

travelllerka
19. jún 2022

Keď som.neni tehotná a zrovna nekojím, tak si doprajem napríklad saunu 2x do mesiaca, cvičenie xbody raz týždenne. Masáž mi robí muž niekoľkokrát do týždňa. Mne sa externe formy starostlivosti moc neosvedcili, kozmetická mi povedala, že nepotrebujem chodiť na kozmetiku, pedikúru tiež že mi netreba. Nechty si ničiť a obrusovat nenechám. Ale plánujem skúsiť japonsku manikúru. A doprajem si kvalitnú stravu, to každý deň 🙂 a párkrát do roka si doprajem vybehnúť k moru, to je pre mňa najlepšia atarosltivost o seba 🙂 nič viac sa mi nežiada.

laura164
19. jún 2022

Moja starostlivosť je doma😄 vlasy si striham sama alebo muž mi ich podstrihne. Nechty si lakujem, kozmetiku si robím doma, cvičím tiež doma alebo idem na bicykel, korčule, masera mám doma 😄raz za mesiac vybehneme do wellness

nikayla
19. jún 2022

Vlasy mám po zadok, ale zvládam si ich farbiť sama. Ku kaderníčke tak 2x ročne zájdem. Manikúra, pedikúra - tiež sama. O pleť sa starám tiež sama 😁 Jedine masáž zabezpečuje manžel. Ja sa o seba starám aj tak, že kupujem knihy, kvety, pekné veci - všetko, čo mi robí radosť. Samozrejme s mierou 😊

janewithane
19. jún 2022

Nechodím nikam. Sera, masky, strihanie a pod zvládam sama. Radšej si doprajem wellness, výlety a celkove cestovanie

diewcatqoo
19. jún 2022

Nikdy som nebola u kozmeticky alebo na pedikure. Na masazi som bola 2x, ale kvoli zdravotnym problemom. Nechty som mala spravene 3x (kvoli tomu, ze svagrina sa ucila), ale nevedela som s tym fungovat.. u kadernicky som bola naposledy v r 2014. Vlasy mam po pas, nefarbim, konceky mi striha manzel. Nemam rada tieto sluzby, neznasam, ak sa niekto cudzi dotyka mojho tela.
Namiesto toho si radsej doprajeme cestovanie, dobre jedlo a pitie, kavu, kvety, knihy, kozmetiku...

rosavia
19. jún 2022

@ysseba Ja by som si rada odfarbila vlasy sama, keby som vedela, ako na to. Mas nejake typy, ako na to?

littlefiona
20. jún 2022

Ja si doprajem fitko 3krát týždenne, plus tréner. Na vlasy chodím každý druhý mesiac, na nechty, ale len gel lak každé dva týždne. Kozmetika raz za dva mesiace a masáž raz za mesiac. Umelé mihalnice nenosím, nepáči sa mi to nikdy na nikom. Celkovo mám rada na ženách prirodzenosť, ale upravenosť.

banderaska29
20. jún 2022

moje nohy ma nosia, takže sa o ne starám a doprajem im pedikúru.
môj chrbát má denne na sebe tažké bremeno takže mu doprajem pravidelne masáž.
cvičím a behávam, chodím na thajský box aby moj mozog vypol, kedže ho vyťažujem na sto percent denno denne.
vlásky chodím raz do roka osviežiť iba strihom ku kaderníčke (nefarbím si vlasy)

baby, to nie je iba o vas, ale aj o vašom tele, čo mu dať aby slúžilo.
a nezabudnite ani na vašu dušu, tá potrebuje hlavne čas pre vás. nemusí to byť kaderníčka, kozmetička a pod... ale byť sama so sebou. nie deti nie muž. iba vy sama so sebou 🙂 to si doprajte. pravidelne ! ♥