Ako riešite tmavé chlpy na rukách?

18. dec 2023

Ahojte ženy, ako riešite tmavé chlpy na rukách? Nie sú úplne tmavé skôr hnedé. Holiť ich nechcem lebo to bude ešte horšie asi...Dávno som čítala nejaký recept domáci na zosvetlenie, ale už si ho nepamätám, alebo vytrhať voskom? Depilator?? Za každú radu budem vďačná, potrebujem ich buď zosvetliť alebo obstrániť

hygienka
18. dec 2023

Nijako ich neriešim. Je to súčasť môjho ja. Som taká aká som. A k tomu zosvetleniu, videla som na IG u lilka.mackanic že ona si ich farmi niečim, skús pozrieť

rebrambora
18. dec 2023

Depilacny krem.

tayluska
18. dec 2023

Philips Lumea a na dlhu dobu pokoj od chlpkov

deniska2706
18. dec 2023

Holím odjakživa asi od 15, úplne stačí raz za mesiac rastú pomaly a vôbec nie take husté a tvrdé ako myslíš.

autor
18. dec 2023

@tayluska no len tá cena🥴🥴hľadám lacnejšie riešenia, ale verím že je dobrý a v budúcnosti by som ho chcela...

januska12323
18. dec 2023

Nič s nimi nerobím sú tam a hotovo. Nemám z toho mindraky.

thereisabear
18. dec 2023

Epilátor

marticka85po
18. dec 2023

Tiez mam a nijako to neriesim

nikuus
18. dec 2023

laser - 5 osetreni a pokoj uz vyse 10 rokov

kristincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minenkak
18. dec 2023

Na rukách trham a všade inde trham a svetielkujem

zara1357
18. dec 2023

Voskom. Mne postačuje 1x ročne robím to tesne pred jarou. Vieš si to u kozmeticky dat spravit.

btus
18. dec 2023

neriešim. Proste tam sú.

mandzula
18. dec 2023

Raz za tyzden ziletkou asi tak od 15 rokov a vobec mi nezhrubli.

koniarova
18. dec 2023

Ja som dala za Lumeu do 200 eur. Aj menej to tuším bolo. To na depilacnych krémoch minies bleskovo.

doriiis
18. dec 2023

Holim si ich.A prosím vás prestaňte veriť mýtu,že chlpy sú hustejšie a pevnejšie kvôli holeniu.Nie sú.Len sa nám zdajú drsnejšie,kvôli tomu,že keď vyrastajú tak pichaju,kvôli uhlu ktorým je každý chlpík zrezany žiletkou.To je cele

kornelies
18. dec 2023

@doriiis Ja neviem, ale stacilo sa mi parkrat dotknut kamaratkinho predlaktia a lic (pri gratulacii k meninam, narodeninam) vyrastujuce chlpy su tvrde. Farbou nie, ale som si pripadala, ze som sa dotkla muza. Je to neprijemne. Prepac, viacere sme si to vsimli, ze sa zabudla oholit, lebo pichala.

doriiis
18. dec 2023

@kornelies ...ako som písala.Pichala preto,lebo chĺpky sú ,,naostrene" uhlom,pod ktorým sú oholené.
Je to rovnaké,ako u mužov,keď sa oholi,je príjemný,potom keď mu začne rasit strnisko tak pichá a potom je to zase príjemné.

misienka123
19. dec 2023

Nikdy by som si neholila.su tam,je to pre mňa prirodzené..

kristincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz