Ako pomôcť rastu mihalníc?

huginko
1. sep 2024

Ahojte, prosím, mate nejaké tipy, ako pomôcť rastu mihalníc? Všimla som si, akoby som mala vypadnute mihalnice pod okom, normálne sa mi vytvoril malý priestor bez nich... Nevyzerá to dobre. Existuje nejaké sérum? Mam 42 rokov 😉

janai1
1. sep 2024

nanolash

barborka2708
1. sep 2024

@huginko lashcode

riskoh
1. sep 2024

Nanolash za mna topka

huginko
autor
1. sep 2024

Nanolash stojí 89 eur... Takže to ani náhodou... Toľko za kozmetiku nedám. Skôr niečo prírodné, mate skúsenosť s ricinovym olejom?

ssimusska
1. sep 2024

@huginko Nevymýšlaj z olejmi a radšej investuj do overeného nanolash 😄

lasona
1. sep 2024

@huginko kde stojí nanolash 89 eur? Ja som kúpila za polovicu a mam nádherné mihy. Každý deň ráno a večer som pouzivala

huginko
autor
1. sep 2024

@lasona teraz som pozerala nejakú stránku... Tam bolo 89 eur, ale 39 eur tiež nedám.

huginko
autor
1. sep 2024

@ssimusska čítala som recenzie na ricinovy olej, z princípu toľko peňazí nedám na riasenku. Ak by som mala problémovu pleť, alebo nejaký zdravotný problém, to je iné, ale kvôli mihalniciam asi nie 😉

huginko
autor
1. sep 2024

@lasona ved to sú 3 ml...

domka222
1. sep 2024

Používala som ricínový. Výsledok žiadny a hlavne musíš dávať pozor,aby sa nedostal do oka.

janai1
1. sep 2024

@huginko 🤣🤣 neuveriteľne.
Kúp si nanolash a nevymýšľaj s chobotinami. Minieš oveľa viac na niečo co ani nefunguje a aj tak si ten nanolash nakoniec kúpiš ak nechceš vyzerať ako vypelichaná sliepka 😂
A tie 3 ml ti vydržia aj polroka

ivanka33
1. sep 2024

@huginko ja mám mihalnicové hnojivo... Nestojí veľa a mne dorástli mihalnice, tiež som mala také vypadané miesto...

koniarova
1. sep 2024

Nanolash jednoznačne. Vymýšľaš chujoviny a chceš za málo peňazí veľa muziky. Z ricínového oleja ti veľmi ľahko môžu začas aj vypadávať,ako mne .

huginko
autor
1. sep 2024

@janai1 jaj, no kiež by každá vypelichana sliepka vyzerala ako ja 😉a mala moje mihalnice... Neuveríš, možno ich mam aj bez tej spiraly väčšie ako mnohé iné. Ja hovorím o dorasteni časti mihalníc, čo mi nevidno, vidím to ja, keď sa priblížim na 10 cm od zrkadla.inak ich mam pekne čierne a dlhé 🙏😀

huginko
autor
1. sep 2024

@koniarova niekedy dostaneš za malo peňazí veľa muziky, najmä v kozmetike 😀

janai1
1. sep 2024

@huginko 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ mne je to srdečne jedno. Keď máš potrebu sa na to pýtať tak ťa to evidentne trápi.
Odpoveď si dostala čo skutočne zaberá.

koniarova
1. sep 2024

@huginko ale s riasami ťažko. Ricinovy olej je mastný, ťažký. Zlepí ti malnice.

huginko
autor
1. sep 2024

@janai1 trápia ma iné veci viac... 😉

ssimusska
1. sep 2024

@huginko z ricinového ti možu akurát tak dobre vypadať. Načo sa potom pýtaš na nejaké sérum keď to čo funguje nechceš 😆😆😆

huginko
autor
1. sep 2024

@ssimusska čítala som dobre recenzie aj na ricinovy olej... Pýtam sa co reálne pomohlo...

ssimusska
1. sep 2024

@huginko A máš tu dostatok odpovedí na nanolash, tak nebuď lakomá. Z ricínového známa chytila zápal a vypadali jej mihalnice z polky oka. 😀

huginko
autor
1. sep 2024

@ssimusska to nie je o lakomosti... Nechajte výber na mňa... 😉

koniarova
1. sep 2024

@huginko tam moc na výber nemáš. Lebo nič lacné tu nefunguje. 😁

ssimusska
1. sep 2024

@huginko premňa za mna daj si tam aj olej na vyprážanie 🤣🤣 a ako píše @koniarova nič lacné tu nefunguje

11bodka11
1. sep 2024

Hairplus. Paradne mi narastli mihalnice. Ricinovy mi nepomohol vobec.

huginko
autor
1. sep 2024

@31majka12 pomohol?

koniarova
1. sep 2024

@31majka12 je tam super popis,že zabráňte kontaktu s očami. 😁 A zároveň na rast mihalníc. Som zvedavá,či sa nájde osoba, ktorá to vždy na 100p nanesie bez kontaktu s okom.

merlinja
1. sep 2024

@ivanka33 čo konkrétne je to? Vieš dať link. Vďaka.

bela30
1. sep 2024

@huginko Oleje ricinovy, rozmarinovy a bodliakovy. Ale len trosku rozotriet na prsty, lebo ak sa dostanu do oka, moze to byt neprijemne, mozes ich striedat a sama zistist, ktory ti najviac vyhovuje.