Ako omladiť tvár?

15. apr 2024

Ako omladiť pleť? Cítim sa ako starena, takú smutnú tvár mám, potrebujem aj schudnúť, aj celkovo sa začať starať o pleť. Máte nejaké tipy ako sa cítiť lepšie?

isis234
15. apr 2024

napíš IP

deti95060810
15. apr 2024

daj sa do skupiny plastická chirurgia a estetická dermat.

egonsk
15. apr 2024

vrasky na tvari vyhladis ked priberes 😉 ... a u cnlapa na omladenie staci sa niekedy len oholit a ostrihat 😅🤣

liusa82
15. apr 2024

no čo.Jedine začať chodiť na procedúry.Nemusia to byť invázivne zákroky hned.Ja tak chodím.Sem tam na laser,atd všelijaké kúry čo ponúkajú.Ja tie kyseliny a výplne umelé nemusím .A ked bude ozaj treba, radšej facelift operácia ako výplň na staré kolená.Krémy sú len podpora.Fakt hlavne je to o tých zákrokoch.Ale záleží aj na tom ako máš pleť zdevastovanú v úvodzovkách.Možno ozaj bude treba čo to aj vyplniť

klaraj1897
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klaraj1897
15. apr 2024

určite by som sa nebála začať používať kolagén, rozhodne pomáha proti prejavom starnutia pleti, za mňa sú najlepšie Vital Proteins, ktoré zbožňujem a používa ich aj Jennifer Aniston 🙂

gabinkomisko
15. apr 2024

@klaraj1897 ktorý odporúčaš?

isis234
15. apr 2024

na fb jedna pani vie poradiť. napíš IP

monikapre
15. apr 2024

Viem pomôcť práve v tejto veci veľmi efektívne

mogaa
15. apr 2024

@klaraj1897 ktoré od nich berieš? hodíš prosím link?

marcellka32
15. apr 2024

Vnútorne hyaulurmed, vonkajšia rutina: čistenie, sérum, krém, spf50 každý deň

mima172
15. apr 2024

Správne zvolená kozmetika a pôjde to. Hlavne žiadne chemické sajrajty, je aj kvalitná kozmetika, prírodná atď. Ja som hľadala dlho niečo dobré, prírodné a netestované na zvieratách (ako vegetariánke mi na tom úprimne záleží). Čiže len hľadaj, čo ti sadne.

sidonika
16. apr 2024

Začni s tvarovou gymnastikou je lepšia ako zákroky. Na you tube si otvor Xena Bati, remodelacia tváre. Neuveríš ako vyzerala táto žena pred tým ako začala pracovať so svalmi tváre. Všetky zákroky, najmä invazívne sú vyhodené peniaze

monikapre
16. apr 2024

Používam kolagén s ktorým mám úžasné výsleky, pokožka je živšia, vrásky sa zjemnili. Vyskúšala som už niekoľko druhov- ale tento je top. A čo sa týka kozmetiky- treba zboliť správnu a najlepšie je používať galvanickú žehličku- zaručené výsledky. Osobná skúsenosť. Ale nie je žehlička a séra k nej ako žehlička. Ak chceš- poradím. Garantujem Zaručené omladenie pleti dá sa povedať, že na počkanie.

belaaaaaaaaa
16. apr 2024

Nie kozmetiku, ale kozmeceutiku Larens. Rozdiel po 1 mesiaci je brutálny. Ja to používam a aj pracujem. Neuveriteľné.

kathhii
16. apr 2024

Skús na to ísť úplne inak. Pozri: Beáta Oravcová. Má programy pre ženy z oblasti vizáže. Napríklad ako vybrať strihy tak, aby si optický schudla o 2 čísla. Takisto keď zvoliš správne farby, tak tvoja pleť vôbec nemusí vyzerať smutne a staro... Práve naopak...
Skús pozrieť FB skupinu Harmónia, alebo jej webstránku.

kathhii
16. apr 2024

@kathhii mám to odskúšané na sebe.

didian
17. apr 2024

@monikapre poprosim aku znacku pouzivas zehlicku

monikapre
17. apr 2024

@didian používam viaceré technológie a galvanickú žehličku ako aj kozmetiku od f. NUSKIN, je jednotkou na celosvetovom trhu. Mám vyskúšané na sebe, je to kozmetika zameriavajúca sa na antiaginhové ošetrenie pleti, všetky technológie ako aj séra a géliky k nim majú patentované a klinicky testované!

monikapre
17. apr 2024

@didian viem odborne poradiť podľa toho, aký problém by si potrebovala riešiť, lebo nie vždy je najvhodnejším riešením galvanicka žehlička, dajú sa poriešiť aj iné technológie, ktoré doslova pôsobia ako botox. Výhoda, že si to môžeš aplikovať v domácom prostredí a môžeš mať doma taký menší kozmetický salón. 😀

valise
17. apr 2024

Urcite tvarova joga, zadarmo a krasne vysledky

didian
19. apr 2024

@monikapre ak by ti to nevadilo, pošleš mi súkromný mail, prebrali by sme to, ďakujem

marcellka32
19. apr 2024

@belaaaaaaaaa prosím viac info ip

monikapre
20. apr 2024

Viem pomôcť aj v schudnutí. Nie diétou, ani žiadnymi tabletkami, ale cieleným usmetňovaním tela doplnami, ktoré dokážu behom mesiaca upraviť obvod pása až o 10 cm! Klinicky a vedecky podložené produkty svetovej kvality.