Ako nemať také husté vlasy?

luciana656
16. júl 2023

🤣🙏možno to bude znieť blbo ale nemáte nejaké rady ako NEMAŤ také husté vlasy ? Ja už neviem čo mám robiť . Cítim sa ako kebyže mám na hlave vec čo má vlastný rozum a žije si svoj život . 🫤

motogirl699
16. júl 2023

@luciana656 mne pomohlo vyholit si zospodu polovicu hlavy. Nie je také teplo, starostlivosť jednoduchšia..

luciana656
autor
16. júl 2023

@motogirl699 joj no ale čo zo zvyškom 🤣 aj tak by som mala na vrchu karfiol

motogirl699
16. júl 2023

@luciana656 jediné potom ešte pravidelné návštevy u kaderníčky, nech ich preriedi. Prípadne ešte žehliť, ale to nie je najrozumnejsie riešenie podľa mňa.
Inak neviem čo by ešte mohlo pomôcť

0silvia0
16. júl 2023

@luciana656 preco karfiol? Ked mas huste vlasy, nechaj si ich narast a pestuj si ich. Dlhe vlasy najlepsie upravis a nemusis riesit karfioly.

luciana656
autor
16. júl 2023

@0silvia0 ts si iba myslíte. Mať dlhe kučeravé vlasy až po zadok to už bolo. Keď je to rozcesane je to na všetky strany . Keď zase není tak sú zachlpatene. A teraz cez leto mať dlhé vlasy to umierajú aj slečny čo majú tie vlasy riedke. A naviac ja sa tak cítim lepšie s krátkymi. Ale ako písala druhá pani hore . Žehliť si to není najlepšie pre ne . 🙂 A mne sa také husté vlasy nepáčia. A ešte keď boli dlhé . To už vôbec

0silvia0
16. júl 2023

@luciana656 mam dlhe vlasy a pokial viem, kucerave vlasy sa necesu, iba jemne rukou upravuju kucery. Treba ich navecer zapletat aby sa nechlpili. Ale ak sa ti dlhe vlasy nepacia, tak to je ine. Ja mam momentalne dlhe vlnite huste vlasy a mne to vyhovuje, najlahsia udrzba.

luciana656
autor
16. júl 2023

@0silvia0 no 🙏 tak keď som bola dieťa na takéto veci som nemyslela . A vzhľadom na to že si vlasy farbim tak mať ich krátke je aj lepšie . 🤔 Ja ich nemám úplne kučeravé ale je to taký mišung. A teraz si ich určite nezapletiem :D keďže ich nemám ani po plecia . Nehovorím že sú moje vlasy škaredé. Ale tak mohlo by ich byť menej

0silvia0
16. júl 2023

@luciana656 myslim, ze dlhe sa maju zapletat na noc, aby sa neschlpili. Asi sme sa nepochopili... Ked mas teraz kratke, tak jasne ze nezapleties.

viestta
16. júl 2023

@luciana656 dobra kaderncka a vhodne zvoleny uces ta zbavi trapenia

luciana656
autor
16. júl 2023

@viestta no keďže mám vlasy krátke moc veľa účesov na výber nemám 🙃

sovica
16. júl 2023

@luciana656 Hoď nám sem foto (tvár môžeš kľudne prekryť). Vôbec si neviem predstaviť, aký máš problém s krátkymi, predpokladám, vlnitými vlasmi. Zlý alebo zle zvolený účes? Ak máš husté vlasy, buď rada. Riedke by Ťa určite nepotešili.

zuzuliennka1
16. júl 2023

@luciana656 urcite mas, dobra kadernicka vie zostrihat a preriedit aj kucerave vlasy

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
16. júl 2023

@luciana656 ja mám hrivu ako lev ale už roky chodím minimálne 1-2krat do roka kadernícke nech mi ju preriedi a prestriha. Cez koronu som sa na to volako vykašľala a to bol horor, neviem si predstaviť s takým harom fungovať.

marlent
16. júl 2023

Pripájam sa...aj keď mne sa moje vlasy páčia...resp. páčia sa mi keď ich vyzehlim.
Ale strašne som z nich unavená. Stále riešiť ze ok v sobotu si umyjem vlasy v nedeľu vyzehlim. Sobota potrebujem hodinu nedeľu hodinu 45 aby vyzerali pekne. Je to vyčerpávajúce je mi teplo v zime sa zas rýchlo vlhnu.
Preriedit u mňa neprichádza do úvahy potom ma každý chlp inú dĺžku a je to ešte horšie.
Krátke sa mi na sebe nepáčia...
Ani tak ani tak ani tak