Ako mi zožltne melír?

23. máj 2024

Ako si nechať zozltnut/ stmaviť melír? Možno nejaké prírodné nápady? Ale nebránim sa už ničomu....

leuskq
23. máj 2024

Niekde som čítala, že keď si dáš kávu ako masku na vlasy tak že ti stmavnú vlasy, ale neviem či to bude fungovať aj na melir

autor
23. máj 2024

@leuskq ďakujem skúsim určite

autor
23. máj 2024

Máte ešte nápady??

lindous
23. máj 2024

Kaderníčka a natónovať, to je naistejšie 😀

autor
23. máj 2024

@lindous dá sa natonovat aj doma?

p.j.jacky
23. máj 2024

Dá sa kúpiť v drogérii 101 aj v DM cena do 3€ návod je ktomu . Treba si vybrať odtieň na husté dlhé vlasy cca 2-3 ks . Dáva sa na umyté a uterákom vysušené vlasy . Doba pôsobenia cca 15 minút . Potom oplachnut vodou .

autor
23. máj 2024

@p.j.jacky to je farba?

evcagabi
23. máj 2024

Zozltnut? To vazne niekto chce zozltnuty melir? 😅 nepouzivaj pripravky na zosvetlene vlasy a zozltnuta si hned

autor
23. máj 2024

@evcagabi áno lebo mám prirodzene gold farbu ale melír mám biely

mirka807
25. máj 2024

Tu kavu by ja ako kadernicka isto nedala hrozi ti aby si neostala zelena, a tonisto nechces... su rozne silver sampony ktore tahaju do svetla ale aj do.tmava.... ale v podstate ide leto a slniecko co znamena ze ti to bude tahat... a tonovat doma je tiez riziko lebo zas aby si nebola ako pupava, a ked tak len par minut to dat nie 15

lakebabe
25. máj 2024

Kaderníčka mi vravela, že si nikdy nesmiem fenovat vlasy bez termoochrany lebo z toho žltné melir tak možno to

paulinka2804
30. máj 2024

Môžem ti dať moj žltý nepodarený melír 😀😀😀😀 ja by som ho rada vybielila ale to mam smolu 🙂 Melír ti zažltne pár umytiami keď nebudeš používať silver šampón... aj keď si ich prežehliš skôr melír zožltne