Ako dlho vydrží laminácia obočia?

9. jún 2024

Ahojte. Mám prvý krát lamináciu. Ako dlho to má vydržať? Ide o to, že prvých 24 hodín (kým som si to nemala umývať) to bolo krásne, nádherné ako z obrázku. No keď som si to už umyla, tak som mala obočie strapaté. Je to pekné iba vtedy keď si to vyčešem s kefkou.. má to tak byť? Lebo potom nechápem, načo je dobrá tá laminácia, keď si to musím česať aby to bolo pekné. To si to môžem česať aj bez toho a bude to mať rovnaký efekt. Alebo mi to len zle spravila?

valentinaaa5985
10. jún 2024

To sa má česať.... Keď to prečešes tak to má zostať tak ako si to ty upravíš

lasona
10. jún 2024

To musíš cesat...

tripleheart
10. jún 2024

mne to vydržalo cca 4 tyž., kupila som si v dmke taku sadu a robim si laminaciu sama doma 🙂

barbied
10. jún 2024

Laminacia nieje o rok že to budeš mať zabetónované. Laminacia je o Tom že ako si chĺpky prečešeš tak to bude držať. Nepotrebuješ na to žiaden fixačný gél.

autor
10. jún 2024

Ďakujem teda. Ani neviem prečo som si myslela že to ostane proste také. Nikdy predtým som to nemala, a ani nepoznám nikoho kto to mal 🤷🏽‍♀️😂😂

marosusu
10. jún 2024

@tripleheart ahojky das prosim ta link na tu sadu? vdaka

tripleheart
10. jún 2024

@marosusu https://www.mojadm.sk/beauty-lash-suprava-na-la... nevidim tam tu čo použivam ja, asi novšia verzia, mam to doma už dlho..lebo to dlho aj vydrži....ružová krabička sýta to bola ale myslím že princíp ten isty...je to velmi jednoduche potrebujes k tomu len to balenie, potravinovu foliu, vazelinku alebo nejaky balzam na okolie obočia...dokonca si aj sama dofarbujem takže ušetrené peniažky a na lamináciu už nechodím....

marosusu
10. jún 2024

@tripleheart tiez si doma farbim obocko a toto ma nenapadlo 🙂 dakujem 🙂