Ako často dopĺňať akrylové nechty?

13. nov 2023

Ahojte chcem si dať akrylové nechty. Ako dlho vydržia a ako často chodiť na dorabku? Stačí raz za mesiac?

huxy
13. nov 2023

Chodim každé cca 3 týždne, lebo potom mi už dosť vidno odrasty a aj nechty sú už dosť dlhé. Inak by vydržali aj mesiac.

mondolina
13. nov 2023

keď mám francúzsku tak ten mesiac, keď farebné tak tri týždne.

autor
13. nov 2023

@huxy ok tak to je tiež pre mňa v pohode aj každé tri týždne. A to sa ako dorába? Zbrusia farbu a len doplnia akryl? Sú naozaj také pevné? Pracujem totiž v obchode

huxy
13. nov 2023

Jemne zbrusia akryl aj s farbou, ale určitý akryl zostane a na to dávajú nový. Podľa mňa sú dosť pevné. Tiež ich dosť zaťažujem v práci, ale zas ani nemám veľmi dlhé, práve kvôli tomu.

autor
13. nov 2023

@huxy tiež nechcem veľmi dlhé ale chcem mať pekné nechty ... Moje sa žiaľ strašne lámu a keď napríklad príde 5 paliet tovaru tak musíme fakt maknut a vtedy si najviac polamem svoje nechty

huxy
13. nov 2023

Tiež kvôli ľahko lamajucim a krehkým nechtom som si ich dala. Zatiaľ som spokojná.

autor
13. nov 2023

@huxy chodievaš aj k vietnamcom na nechty alebo si mám radšej nájsť inú manikerku? Mám totiž vietnamcov o ulicu ďalej preto sa pýtam a vyzerá to tam pekné čisté

huxy
13. nov 2023

No neviem či vietnamci, či Číňania, ale chodím do takého salónu. A nemám s nimi problém, dúfam, že ani nebudem.

autor
13. nov 2023

@huxy tak ja to skúsim teda tiež, výhoda je že sa nemusím objednávať. Potom sem hodím foto keď tam pôjdem 🙂 veľmi pekne ti ďakujem 🥰

huxy
13. nov 2023

Za máličko, snad budeš spokojná 😊