Aké ošetrenie u kozmetičky?

natalka2548
12. apr 2024

Ahojte vposlednej dobe sa mi dosť zhoršila pleť neviem čím to je, no chcela by som ísť na nejaké ošetrenie u kozmetičky viete mi poradiť nejakú procedúru hlavne na flaky po akné a hlavne rozšírené čierne bodky s čím ste spokojne? Rozmýšlala som nad mikrodermabraziou A hlavne aj niečo cenovo priateľnejsie kedze by som chcela chodiť pravidelne, Bola som na hlbkovom čistení ale teda tých 30e by som radšej investovala do kozmetiky 🙈 výsledok úplne minimálny, to si viem spraviť aj doma vpodstate čo robia na tom hlbkovom čistení :D ďakujem

vanilkovazmrzka
12. apr 2024

Podla mna najlepsie v konkretnom salone prekonzultovat, nech si kozmeticka obzrie a ochyta tvoju plet :D najlepsie zhodnoti, co ti pomoze (ale asi pri nicom necakaj ze po jednom osetreni budu flaky prec)

minesasubu
12. apr 2024

Neviem ake hlbkove si mala ale ja ked idem tak mam plet hladku este tyzden
dava mi 2-3 masky , ultrazvukovu spachtlu, naparovanie , vytlacanie vyrazok , tonizaciu som velmi spokojná
kozmetička by mala poradiť
na cierne bodky ( to je dlhodoby proces sa ich zbavit) kyselina salicylova

adeladulova
12. apr 2024

Mezoterapia

barbied
12. apr 2024

Nepochopím ženy ktoré chcu chodiť na kozmetiku ale 30€ sa jej zda veľa 🤦

luccija
12. apr 2024

@natalka2548 fľaky po akné chemický peeling, ale ten sa robí v zime.A ostatné len pravidelné čistenie doma a u kozmeticky

natalka2548
autor
12. apr 2024

@barbied zdá sa mi to veľa vzhľadom na to že nebol viditeľný výsledok 🤷‍♀️ radšej už by som zvolila nejake pristrojove ošetrenie ktore si neviem spraviť doma než toto, dám aj 70e za ošetrenie ak to bude mať viditeľný efekt, samozrejme treba viacej sedení stým počítam

barbied
12. apr 2024

@natalka2548 áno súhlasím, treba si vybrať dobrú kozmetičku, ta by mala vedieť aj poradiť aku starostlivosť o pleť. U mňa hĺbkové čistenie pleti zahŕňa aj prístrojové ošetrenie