Aká je toto farba vlasov?

9. jún 2024

Baby aké sú to farby vlasov? Niečo čím by som sa vedela priblížiť s farbou ktorú si viem aj sama kúpiť 🙏

autor
9. jún 2024

Je to odtien ryšavej medenej alebo dáka hnedá?

daniela099
9. jún 2024

Jedine u profesionálneho kaderníka. Možno vieš zohnať podobný odtieň aj v drogérii a skúsiť vlasy nafarbiť sama, ale je otázne, aký bude výsledok, záleží aj od tvojej prirodzenej, resp. terajšej farby a asi by som to neriskovala

daniela099
9. jún 2024

Ďalšia vec je, že efekt ako na obrázku nemusí vydržať dlho, pretože takéto odtiene ryšavej, červenej a podobne sa rýchlo vymyvaju

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. jún 2024

Ja sa už veľmi dlho farbim sama doma od 14tich, mam 33 ... viem aj to ze aj sú tieto farby ze sa vymývajú rýchlo len neviem trafiť aspoň podobný odtien . Moje vlasy mam svetle lebo sú odfarbene, svoje mam hnede

barbora0308
9. jún 2024

Medena cervena/rysava, skus pozriet znacku Herbatint, ja pouzivam od nich medenu gastanovu, sice je to uplne iny odtien, ale ich farby su vynikajuce na domace pouzitie 👍.

autor
9. jún 2024

@barbora0308 idem to pozrieť ďakujem 🙂

autor
9. jún 2024

@esterr_ka pozriem to dakujem. 🙂

koniarova
9. jún 2024

Prepáč, ale hrozná. 😁

autor
9. jún 2024

@koniarova v pohode 🙂 každý ma svoj názor pre niekoho hrozna pre niekoho nadherna

mikasa_ackerman
9. jún 2024

Ja som podobný odtieň hľadala veľmi dlho a osobne si myslím, že sa mi to konečne podarilo, taktiež sa farbím sama doma, vlasy na ktoré farba šla boli také medzi blond a bledo oranžovou a tmavo hnedé odrasty (tie som ani neperoxidovala, len nafarbila)☺️

kathhii
9. jún 2024

@koniarova do školy so mnou chodila baba, čo mala takú farbu prirodzenú... Vždy ma to fascinovalo, ako niekto môže mať takú výraznú farbu...lebo tu je prirodzene takto výrazne rysavych málo...
Ja mám svoju prirodzenú farbu len decentnú hnedočervenú...