3D mihalnice - rady, skúsenosti

nika12323
11. jan 2023

Ahojte je tu niektorá z vás ktorá stále chodí na 3D mihalnice ? Už ma to nevadí stále si ich maľovať dookola a pri dvoch deťoch už na to ani nemám čas .. je tu niektorá taká ? Zaujimalo by ma v akom stave ma potom tie svoje a či sa potom chodí len na nejaké dopĺňanie alebo čo , ďakujem 🤍

kollarovci
11. jan 2023

Ahoj ja som mala raz 3Dmihalnice a som povedala ze uz to nechcem polovicka mojich my povypadavala musela som si ich natierat ricinovym olejom a dost mi slzaveli oci

petrastrbanikova
11. jan 2023

@nika12323 ja chodim na 1D a tiež hlavne kvôli usetreněj času 😃za mna teda spokojnosť 🙂ak sa rozhodneš tak dobre zváž ku komu pojdes

nika12323
autor
12. jan 2023

@petrastrbanikova a to chodis len potom už na nejaké dopĺňanie alebo ako to je ? A tvoje mihalnice sú v pohode.? 🙂

monikabull
12. jan 2023

@nika12323 ahoj🙂. Ja chodím už asi tretí rok a som maximálne spokojná. Ale.... musíš si vybrať naozaj dobrú kozmetičku, ktorá vie, čo robí...Ja som zatiaľ nepotrebovala ani žiadnu pauzu, stále mi moje mihalnice pekne dorastajú. Je to inak závislosť 😉, lebo je to veľmi pekné a hlavne ráno ušetríš veľa času. Dôležité je ale to, aby si sa potom nemaľovala- žiadne linky, tiene....lebo všetko mastné môže ovplyvniť, ako dlho ti budú držať. A musíš si ich prečesávať každý večer
Mne vydržia mesiac, potom ideš na dorábku. Za prvú aplikáciu som platila 45eur, dorábka každý mesiac 25,- eur. Kozmetičku mám z okolia Vrábel.

monikabull
12. jan 2023

@nika12323 ešte jedna vec- dĺžka. Čím sú umelé mihalnice dlhšie, tým kratšie vydržia. Úplne ti postačí od vnútorného kútika oka 9 a 10 mm, stred 11 a 12mm a konce 13mm. Tak to mám ja a je to tak akurát. A vytočenie tvaru "D". Sú také krajšie, viac vytočené. Tvar "C" mne osobne veľmi trčali do predu. Tak vyskúšaj 🙂.

tiezjedna
12. jan 2023

@nika12323 ja som sa k umelým vrátila asi po 4 rokoch práve preto, že ma nebavilo si ich líčiť. Som spokojná, vydržia mi cca 14 dní až 3 týždne, vyzerajú krásne prirodzené (nemám dlhé vejáre, skôr mi ide o hustotu). Síce do toho mesačne vložím za doplnenie cca 30 až 60 €, podľa toho ako to vydá, ale neľutujem ani cent👍 Som rada, že som sa k tomu zase rozhúpala 🙂

ajko2011
12. jan 2023

Ja som chodila na mihalnice, na 4D. Ono je to pekné, keď je to "čerstvé". Potom však začnú vypadávať. Treba chodiť na dopĺňanie lebo potom to vyzerá smiešne, keď sú mihalnice, potom nič, nič a znova mihalnice. 😁 Chodila som asi 5 mesiacov. Potom som si ich dala dole, no moje mihalnice vyzerali otrasne. Ako po chemoterapii. Mala som ich úplne maličké. Za mňa nikdy viac.

petrastrbanikova
12. jan 2023

@nika12323 môžeš chodiť aj na dopĺňanie ale ja chodim tak že da mi ich dole cele a rovno mi robí nové 🙂áno rastu vždy sa jej opýtam aký mám stav svojich lebo sa bojím 😄len nesmieš si ich sama vytrhávať alebo dávať dole lebo prídeš vtedy p dosť svojich

nika12323
autor
12. jan 2023

@tiezjedna a dávaš si 3D alebo aký typ? Áno mne tiež nejde ani tak o dĺžku ako o hustotu proste aby to okolo trosku vyniklo 🙂

tiezjedna
12. jan 2023

@nika12323 asi hej, ja ani neviem, nevidím v tom rozdiel 😉

patka_673
12. jan 2023

nosila som ich v podstate nieco cez rok a teraz mam pauzu. je super rano vstat upravena, ziadne cierne cmuhy pod ocami a podobne, no niekedy sa zas stane, ze tak nesikovne povypadavaju, ze ich treba co najrychlejsie doplnit, takze starosti je s ocami tak ci tak

monikabull
12. jan 2023

@nika12323 inak, akurát dnes som bola na mihalnice 🙂. Toto sú 3D (4D), 9-13mm, "D"- vytočenie . Úplne stačia. Inak, to s tým 3D, 4D je tak, že to nie je presne, že ti dá 3ks mihalníc pri 3D na jednu tvoju a 4ks pri 4D...Koľko kozmetička zoberie pinzetou, tak toľko zoberie. To je rôzne, ona si sama robí trsy a tie ti potom nalepí na tvoje mihalnice. Takže na jednej budeš mať 3ks umelých, na druhej 5ks...To je rôzne. Mne dáva hrúbku 0,07mm- také jemnejšie. Lebo robia sa aj hrubšie, no tie vyzerajú podľa mňa viac umelo. Len jej na začiatku povec, akú máš predstavu. Či chceš výraznejšie, alebo skôr jemnejšie. Ona už bude vedieť, koľko ti má nalepiť.🙂

drews_beauty
12. jan 2023

Mne sa to osobne nepáči práve preto, že je to veľmi výrzané na nenalíčených nahých očiach. Na mňa to pôsobí akoby som si stále lepila husté a dlhé umelé mihalnice bez akéhokoľvek líčenia a to vždy pôsobí sterašne tvrdo a neprirodzene. A keď začnú vypadávať a sú tie mihalnice preriedené, vyzerá to asi ešte horšie. Ale to je môj názor.
Ja som preto išla pred letom na farbenie a lamináciu mihalníc a to bolo skvelé. Mala som ich krásne vytočené asi 3 mesiace a hlavne svoje prirodzené, mne sa to takto jemnejšie páči oveľa viac 🙂

nika12323
autor
13. jan 2023

@monikabull krásne mihalnicky presne take niečo si predstavujem .. ďakujem 🤍

lasy96
7. nov 2023

Niečo z mojej tvorby. Preferujem prirodzenosť-1D mihalnice. Keby ste mali záujem, napíšte mi. Dakujem

azjulll
19. júl 2024

@monikabull
@lasy96
@petrastrbanikova
@tiezjedna

baby, boli ste s nimi pri mori? Vydržali kupanie?

tiezjedna
19. júl 2024

@azjulll jj, aj som, držia úmerne máchaniu v slanej vode🙂)

azjulll
22. júl 2024

@tiezjedna cize padaju viac?

tiezjedna
22. júl 2024

@azjulll mne hej, zajtra letím na týždeň domov, tak prvá cesta je v pláne na doplnenie🙂 Ale ja takmer každý deň strčím hlavu do mora, ak to robiť nebudeš, tak si myslím, že vydržia normálne 👍

petrastrbanikova
24. júl 2024

@azjulll mne vydrzali aj na dovolenke lenze ja sa nepotapam 😃pri potapani neviem 😬