Zubná chirurgia Košice

lenkamatkova
4. sep 2021

Viete poradiť, kde mi vyberú osmičky bez toho aby ma finančne zdrali z kože? Budem potrebovať vyoperovať všetky 4 :( Všade kde pozerám, je to dosť drahé no chcem si priplatiť za uspanie nech mi to vyberú všetko v jeden deň.
Ďakujem

julka188
4. sep 2021

@lenkamatkova ja som pred par rokmi absolovovala to, co pisete na poliklinike vedla Univerzitnej nemocnice. Moj zubar bol povodom Francuz, on mi tam zavolal a objednal ma na prvu konzultaciu - na tej klinike totiz praxuju studenti mediciny, zakrok mi robil stomatochirurg, no studenti asistovali. (Ten moj zubar sa tam vlastne tiez kedysi ucil.) Cele je to zadarmo, boli tam postupne s osmickami viaceri clenovia mojej rodiny.

diaalex
5. sep 2021

@lenkamatkova ja odporúčam Implant Center všetkými 10timi 🤗 bola som tam vo februári, urobili rentgen, vybrali zub, zasili, dostala som lieky proti bolesti a každý deň mi napísali či sa mám dobre, keby bol problém prídu aj o 2hej v noci (to je v rámci starostlivosti, neplatíš plus) a po týždni kontrola, výber stehov 🤗

motylik273
20. apr 2022

@diaalex kolko si platila

diaalex
20. apr 2022

@motylik273 ja som platila 100€

makodob
21. mar 2023

@julka188 ahoj, prosím máš tam aj nejaký kontakt na lekára? Vďaka

julka188
22. mar 2023

@makodob presne si uz mena nepamatam, bolo to pred osmimi rokmi. Skuste pozriet na nete, je to statna zubna poliklinika.

makodob
22. mar 2023

@julka188 ďakujem, skúsim pohľadať.