Železničná nemocnica ORL

mala_lulu
4. sep 2023

Ahojte je tu niekto kto má skúsenosti s Orl v železničnej nemocníci v Košiciach ? Konkrétne s operáciou nosa? Ďakujem za každú skúsenosť 🙂

dianadd
4. sep 2023

@mala_lulu operaciu nosa myslis septoplastiku? Osobnu skusenost nemam so zeleznicnou, ale znama tam bola kvoli krivej prepazke na operacii a nedopadlo to, musela ist na dalsiu opku.
Ja som bola na septorhino na ORL Humenne, zatial som necely mesiac od opky ale je to neporovnatelne o kolko sa mi lepsie dycha (som z kosic ale chcela som ist vyslovene do humenneho na orl, tam maju najlepsie recenzie skus popozerat)

mala_lulu
autor
4. sep 2023

@dianadd mam a mysli Septorinoplastika-prepážky plus operácia zlomeniny nosa. Môžem sa opýtať u koho bola Vaša známa a prečo to nedopadlo dobre? Ďakujem pekne

taktotedanie
4. sep 2023

@mala_lulu mandle atd ok v zeleznicnej operujuaj deticky ale s tymto by som sla na orl kliniku niekde napr nova nemocnica alebo rovno humenne..
V zeleznicnej nemate orl oddelenie operujejeden lekar a lezite na chirurgii klasickej

mala_lulu
autor
4. sep 2023

@taktotedanie dobrý deň, mate osobnú skúsenosť?

taktotedanie
4. sep 2023

@mala_lulu nie preto dovody ktore som napisala vyssiev komentaru som sa tam operovat nedala
Za mna mandle ok sla by som ale toto je za mna komplikovanejsie a teda az tak by som danemu lekarovi neverila vacsinou tam riesia tie prepazky a mandle to mi vravela sestricka priamo od nich