Základné školy Terasa

tancik
16. jan 2021

Ahojte mamky, chcem sa vas opytat aku zakladnu skolu by ste odporucili nasmu buducemu prvacikovi? Vyberame bud Trebisovsku, Kezmarsku, Slobody alebo Povazsku? Slobody a Povazku mame najblizsie.Mne sa vsak najviac pozdavaju a poznam Trebisovsku a Kezmarsku.Ako ste spokojne s tamito skolami, teda ktoru vybrat? Dakujem

kataina
16. jan 2021

no ja mam dieťa na Kežmarskej 28, je to výberová škola. Tu je hodnotenie škôl
hodnotenie škôl INEKO celá SR
http://skoly.ineko.sk/rebricky/?ts=ZŠ&k=Bratisl...

hodnotenie škôl INEKO Košický kraj
http://skoly.ineko.sk/rebricky/?r=2018&ts=ZŠ&k=...

môžeš sa pridať do skupiny košickych škôl
https://www.modrykonik.sk/group/6259/

pininka1
16. jan 2021

Urcite Kezmarska 28, tiez tam mam obe deti a aj ja som tam chodila

nikyy
16. jan 2021

@tancik moja dcéra chodí na Kežmarskú 30 a som maximálne spokojná ...

jeanettka
16. jan 2021

Ja som riešila čím bližšie k miestu bývania,starší piatak chodí sám domov a chcem aby aj menšieho prvacika brával nosil domov

stary_ujco
16. jan 2021

Špekulovať môžeš, no najpravdepodobnejsie ti dieťa vezmú len tam, kde patris podla obvodu...

janulienka1103
16. jan 2021

Ja som chodila na Trebišovskú ale svoje dieťa by som tam už nedala, strašne šla dole tak škola. Sestra chodí na Kežmarskú 30 a je to super škola

pininka1
16. jan 2021

@stary_ujco to je somarina, takto uz beru iba ked su silne rocniky a je ozaj vela deti na zapis, co je malokedy teraz.

stary_ujco
17. jan 2021

@pininka1 obe kezmarske aj trebiska tento rok odmietali prvákov a posielali deti na školy podla obvodu, lebo mali plno. Mam info rovno od rodičov.

nikyy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcink
18. feb 2022

@pininka1 rozmyslam ze by som dala maleho na kezmarsku 28 - ak tam mate deti su tam spokojne ? ake maju kruzky ? ako funguje druzina ?

pininka1
18. feb 2022

@marcink ja som max spokojna. Maju tam rozne kruzky, napr korculiarsky, vesely stetec, recitacny, futbalovy, tenis tusim a dalej neviem. Aj deti su spokojne. Druzina funguje bez problemov, moji domov chodili vzdy aj s urobenymi ulohami.

marcink
21. feb 2022

@pininka1 a este jedna otazocka - pocula som ze nemaju edupage - je to pravda ?

kataina
21. feb 2022

@marcink nemaju edupage, maju niečo podobné, vola sa to škola na webe. Online učia na MS Teams

pininka1
21. feb 2022

@marcink ano a ja som aj rada ked vidim na ostatnych ako ich to otravuje a vecne im nieco pipa. Ale budu mat, lebo do buducna to budu mat vsetci ziaci

kataina
21. feb 2022

@pininka1 pipanie sa da zapnuť alebo vypnuť

silvia2013
27. jan 2023

@kataina este to by nebola výberova škola.

kataina
27. jan 2023

@silvia2013 Lebo ?

silvia2013
27. jan 2023

@kataina lebo vyberove skoly su Tie najleosie. Stanicna, Krosnianska .odkial vychafzaju premianti skol.

lady_angel8
24. mar 2023

@stary_ujco tak to neviem ako je mozne ale maju este volne miesta v triedach vcera sme tam boli a vraveli ze prijmaju aj z inych mc. Max.25 ziakov triede teraz maju 22

tatiana1990ua
6. apr 2023

@lady_angel8 prepáčte a nie viete že koľko hodín majú prváci angličtinu? Koľko krát na týždeň?

lady_angel8
6. apr 2023

@tatiana1990ua 4x do týždňa ale po 20min. Čiže jedna skupina má 20min anglinu a druhá slovinu a potom sa vymenia. Čiže akoby to bolo 2x do týždňa len je to rozdelené. Inak môžete si pozrieť na ich stránke rozvrh