Vybratie nosných mandlí v nemocnici Šaca

budemmamca
9. jún 2024

Dobrý deň, bol niekto z Vás v poslednej dobe s dieťaťom vyberať nosné mandle v tejto nemocnici?môžte mi prosím napísať ako to prebiehalo, koľko ste boli hospitalizovaní atď?za pár dní nás to čaká a ja som už na nervy.ďakujem veľmi pekne

marci77
9. jún 2024

v tejto konkretne nie, kamoska bola v BA ....ale bola to jednodnova zalezitost, rano prisli, poobede uz isli domov
a dieta nemohlo byt tyzden pred tym v kolektive ani tyzden potom, aby neochorelo
drzte sa🍀

budemmamca
autor
9. jún 2024

@marci77 ďakujem

ivka233
9. jún 2024

@budemmamca ja teda nejdem poradiť, skôr poprosiť informáciu. Čakali ste na termín dlho, prosím? My sme dostali termín v PP na výber nosnej mandle o tri mesiace. Nemôžeme toľko čakať, chcem volať do Šace. Len ma zaujíma, či sú rovnaké čakacie doby. Vďaka

taktotedanie
9. jún 2024

Skusila by som humenne alebo doktora v zeleznicnej nemocnici

budemmamca
autor
9. jún 2024

@ivka233 dobrý deň boli sme v apríli na vyšetrení a dali termín na jun

merrysa
9. jún 2024

@ivka233 ja som volala do Šace asi 2 tyzdne dozadu a vraveli, že dávajú prelom augusta a septembra..v PP sme dostali prvu polovicu septembra.,.budem ešte skúšať ďalšie nemocnice, mne je to už jedno, aj na druhom konci Slovenska

ivka233
9. jún 2024

@taktotadanie ďakujem za tip, skúsim obvolať všetko možné. Syn už počuje čoraz menej a zápaly sa vracajú čoraz častejšie. Tá bezmocnosť je strašná.

ivka233
9. jún 2024

@budemmamca vďaka za info. Držím palce, určite to dobre dopadne a najmä pomôže 🙏

ivka233
9. jún 2024

@merrysa pozerám, že ste tiež zo snv, takže riešime to isté v tej istej oblasti. Ak sa Vám podarí nájsť zázračné zariadenie so skorším termínom, dajte mi vedieť, lebo ja strácam nádej 🙏

merrysa
9. jún 2024

@ivka233 mne povedali ešte v PP, že si môžem priebežne volať, či sa niečo neuvoľnilo...niekedy deti ochorejú a nemôžu sa dostaviť. Skúste sa niekde objednať aby ste mali aspoň niečo a možno sa na vás usmeje šťastie a bude to skor. Držím palce 🙂

ivka233
9. jún 2024

@merrysa vďaka, verím, že sa to vyrieši čím skôr, lebo mám veľký strach o ten sluch. Nie je to ozaj žiadna sranda. Držím palce aj Vám.