USG prsníkov v Košiciach

desa12
28. júl 2023

Ahojte, prosim poradte nejaku (zrejme sukromnu) kliniku v KE, kde by ma vzali hned ( resp. cakanie do mesiaca) idealne bez vymenneho listka.

Pre vysvetlenie: na usg som bola kvoli bolesti prsnika, rada by som pocula nazor aj niekoho ineho. Na severe termin o 6 mesiacov.

Dakujem

vkatush
28. júl 2023

@desa12 zdá sa mi, že niečo na Krivej minule niekto spomínal, že tam je súkromná a berú skôr, samozrejme za nejaký poplatok, ale nič extrémne.

📌 Musím sa pomaly aj ja objednať, možno niekto vie bližšie info. Ale asi v pondelok skúsim zavolať na tú Krivú.

monika4487
28. júl 2023

Skuste tu, v pondelok mam tam termin....https://ultrazvukovevysetrenie.sk/kontakt/

martina803
28. júl 2023

MUDr. Helena Haková, poliklinika Sever. Objednali ma hneď na druhý deň, za 30€. Objednáte sa tu: +421 55/381 10 00

natal
28. júl 2023

@desa12 skuste polikliniku pri radnici

monci20
28. júl 2023

@desa12 Dr. Saksun na Rastislavovej, čakala som 1 mesiac, platila som 40 eur

martina803
28. júl 2023

@natal pri radnici uz nerobia usg, odisli im lekari, ak zavolate na radnicu, objednaju vas k mudr hakovej do polikliniky sever. Ale naozaj extra rychlo 🙂

katusskaa
28. júl 2023

na Krivej je sukromne USG centrum, vezmu vas rychlo, ja som bola za 30, myslim, ze teraz je 40

desa12
autor
29. júl 2023

@katusskaa mali ste prosim vymenny listok? Lebo ja som bola pred cca 4 mesiacmi s bolestami a nasli mi nalu cystu, s tym, ze mam prist az o rok lenze tie bolesti sa mi proste nezdaju… takze vymenny listok nemam

katusskaa
29. júl 2023

@desa12 nie, oni su sukromni, nebolo treba, volala som, objednali ma cca o 4 dni

monika4487
29. júl 2023

@desa12 na Krivej, výmenný listok netreba, termin je skoro hned, ale kedze su sukromni tak sa plati 40 e. Buduci tyzden je tam lekarka, kedze mi spred tyzdna presunuli termin.

evaachesa
31. júl 2023

Ja som sa nevedela minulý týždeň dovolať k Hakovej na polikliniku pri Radnici, tak som skúsila ProCare. Termín som dostala na túto stredu a aj to len preto takto neskôr lebo mali dovolenku. 🤭 Budem platiť 10€.
Potom čo mi baby popísali ako to vyzerá u Hakovej, tak som rada že som sa k nej nedovolala....a ešte sa tam platí 30€. 😳 Rozoberali sme to v skupine Košice, viete si to vyhľadať.

simona616
2. okt 2023

@evaachesa dobry den. Staci zavolat na recepciu do pro care alebo ste mala ine cislo?

evaachesa
2. okt 2023

@simona616 zdravím. 🙂áno, volala som na toto číslo

simona616
6. okt 2023

@evaachesa spokojna ste bola s tou dr?citam na nu same zle recenzie. A to som sa dnes tam objednala. Vaham ci to nezrusit

evaachesa
6. okt 2023

@simona616 čože to vážne? Môžeš poslať odkaz? Ja som bola spokojná. Akurát sa veľa vykecávala.

evaachesa
6. okt 2023

@simona616 skús ešte prípadne pozrieť toto...hľadala som pred pár dňami usg kvôli niečomu inému a toto mi poradili. Robia aj usg pŕs. Poplatok ale 40€.
https://ultrazvukovevysetrenie.sk/