USG prsníkov Košice

29. okt 2023

Ahojte dievčatá neviete mi poradiť kde mám isť na usg prsníkov kde sa dlho nečaká ? Chodila som ku Hákovej, ale teraz sa to pomenilo a vôbec sa jej neviem dovolať.

elenatomasova
29. okt 2023

Najlepšie ísť osobne na polikliniku Sever usg robia tam a mamografiu na pol.pri radnici.

autor
29. okt 2023

@elenatomasova lenže tam sa treba objednávať nie?

elenatomasova
29. okt 2023

Najprv objednať,dnes už nič nevybavite bez objednania bohužiaľ naše zdravotníctvo je otrasné..☹️

hlubik
29. okt 2023

na Krivej za 40 eur

janadj
30. okt 2023

Teraz som sa objednávala na Polikliniku Sever a dali mi termín v polovici februára -pýtala sa na anamnézu,vek,problémy …možno ak je to akútne dávajú skôr termín 🤷‍♀️

diaalex
30. okt 2023

Dnes som volala na Krivú a dostala som termín v pondelok

taktotedanie
2. nov 2023

Zeleznicna nemocnica pri jumbo centre

saska85
5. nov 2023

Saksun 45e

tanyag
5. nov 2023

@taktotedanie tam som chodila aj ja a nikdy som dlho nečakala, neviem ako je to teraz... ale napr. v Trebišove mi dali termín (volala som v sept.) až na december...hrozné s tými termínmi...USG zaberie 5 minút a aj tak človek čaká 4 mesiace...

diablikovci
5. nov 2023

@hlubik
@diaalex Zdravím, a na krivej ako robia ? Boli ste spokojne ? Ďakujem za info.

taktotedanie
5. nov 2023

@tanyag ani teraz sa necaka dlho

diaalex
5. nov 2023

@diablikovci zajtra idem 🙂

diaalex
6. nov 2023

@diablikovci ahojky, dnes som bola a teda zobrali ma skôr, úplne milá sestrička aj lekárka, pozrela, vysvetlila a odchádzala som spokojná 🙂

diablikovci
6. nov 2023

@diaalex ahoj super ďakujem veľmi pekne za info 🙂 Som rada že ste na mňa nezabudla ❤️

autor
6. nov 2023

@diaalex a ťa krivá je kde ?

autor
6. nov 2023

@janadj ku hakovej sa neviem dovolat

janadj
7. nov 2023

Volala som na toto číslo tel:055/3811000….potom bol nejaký automat ak chcete to stlačte 1,ak to stlačte 2 - nepamätám presne aké číslo trebalo a potom ma to prepojilo na sestru,skúšala som asi na 3krat - úprimne netuším k akému lekárovi som sa objednala

autor
7. nov 2023

@janadj no mna tiež prepájalo ale vôbec nikde som sa nedovolala, iba to zvonilo a nič.

diaalex
7. nov 2023

Neďaleko Auparku