Ubytovanie - predĺžený víkend v Košiciach

23. aug 2024

Ahojte.
Dievcata prosim o radu. Chceli by sme ist s detmi (2 a 7r.)na predlzeny vikend do Kosic , vedeli by ste nam poradit vhodne ubytovanie priamo v Kosiciach, prip. blizkom okoli , kde by sme vedeli uplatnit rekreacny poukaz? A prosim este nejake typy na výlet?
Dakujem

ibrunova
23. aug 2024

Načo 3x tá istá otázka?

biba_18
23. aug 2024

zjavne jej zblbol buď comp alebo net ...

h2
23. aug 2024

@biba_18 Zakaždým je to v inej skupine, podľa mňa úmysel.

oblecenie99
23. aug 2024

Máte aj nejaký rozpočet? Budete mať auto, alebo preferujete radšej mestskú hromadnú dopravu?

autor
23. aug 2024

@h2 presne tak, umysel

h2
23. aug 2024

A zmysel?

autor
23. aug 2024

@oblecenie99 autom a max 300e na dve noci
@h2 ze nie kazdy pozera vsetky skupiny
Problem?

h2
23. aug 2024

Ja len, že duplicitné diskusie zvyknú zmazať. A ľudia tu aj tak pozerajú aktuálne diskusie, buď podľa toho, kde sa práve diskutuje, alebo podľa najnovšie pridaných.

oblecenie99
23. aug 2024

Nemám veľmi prehľad o cenách, ale máme tu hotely, penzióny, tipujem ceny sú rovnaké, popozerala by som booking. Asi by som sa sústredila na centrum, budete mať všetko po ruke.
Hlavnú ulicu máme peknú, vynovenú spievajúcu fontánu, na také typické mestské korzo prechádzky fajn. Všade máte reštaurácie, kaviarne, a pod. Neďaleko je mestský park, veľa zelene, s ihriskami aj pre starších, aj mladších, jazierkom a kúpaliskom, fontánou, možnosťami sa najesť.. Mimo centra, ale nie ďaleko je pekne na Aničke pri Hornáde, deti by určite zaujal výlet vláčikom v Cermeli na Alpinku.
Ak máte radi hrady, od Košíc cca pol hodinu cesty autom je v Maďarsku hrad Füzér, krásne prerobený, interaktívny aj v slovenčine, pohodlné parkovanie, platba kartou, reštaurácia, pre deti pekne tematické ihrisko. Pozor, nie je bezbariérové, prístup na hrad si neviem predstaviť kočíkom.
Dúfam, že s u nás budete cítiť príjemne 🙂

autor
23. aug 2024

@oblecenie99 dakujem moc za odoved na otazku