Trieda SNP Košice

carodejka008
4. feb 2024

Ahojte, ako sa vam byva na Terase v panelakoch oproti Bille pri spolocenskom pavilone? Nie je tam problem so statikou - praskajuce rohy alebo plesen na stenach? Nie je problem vecer s parkovanim? Chystame sa tam na obhliadku bytu, tak by som rada mala info dopredu. Dakujem

jeennyv
4. feb 2024

Jediny problem su tam spoluobcania, hlavny tah tam maju blizko je kaufland, od terasa a posta tam … ked su davky 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ babka dedko tam byvaju 60r cca my sme tam chvilu byvali…ja by som tam nebyvala…

fairyy
4. feb 2024

@carodejka008 myslis rovno v areali spolocenskeho pavilona?

carodejka008
autor
4. feb 2024

@fairyy nie priamo v areali, v samotnej bytovke oproti bille s tou malbou na stene

carodejka008
autor
4. feb 2024

@jeennyv toto mi nenapadlo, dakujem za upozornenie

elviku11
4. feb 2024

@carodejka008 hluk z električiek je počuť aj cez zavreté okná. Ale niekto si na to zvykol a berie to v pohode

fairyy
4. feb 2024

@carodejka008 ta malba na stene je sucast 😊 a teda parking vam pri prehliadke ponuknu za rampami pri pavilone za rozumne peniaze... v danom panelaku ak je to smer na spolocensky pavilon je pocut plesy a svadby niekedy...cigani tam podla mna su klasika ako v celych kosiciach...kto nechce ciganov musi sa odstahovat z kosic podla mna 😂 dnes som vramci vybavovaciek obehala vsetky sidliska v ke a vsade su.... a elektricky ano je ich pocut to je o zvyku...zo strany setu ich ale az tak nebolo pocut... v danej bytovke mi byva aj rodina aj kopec spoluziakov mojej dcery a nestazuju sa... susedia su fajn

carodejka008
autor
4. feb 2024

@fairyy nevedela som ako je to s parkovanim a ze je to sucast, dakujem za info 🙂

jeennyv
4. feb 2024

@fairyy ako my sme dlhe roky stare mesto, skoro pri hlavnej a tu je toho omnoho menej, ale ale aj ceny bytov atd a vsetkeho je viac financne

fairyy
5. feb 2024

@jeennyv v meste mame byt taktiez blizko hlavnej ulice( 200m ) a vcera, ked som sla pre postu, na mna z bedne (jedny su zamknute, druhe bohuzial nie) vyskocil cigan ci nemam euro...a o bezdomovcoch v meste, ktori su zname firmy a ciganoch, co aj pocas obeda, ked clovek sedi priamo na hlavnej a obeduje na terase a chodia pytat a ani si nezapamata, ze odo mna uz ten den pytal 3krat...to je az skoda reci..pracujem inak rovno na hlavnej...z urbana a z auparku si robia verejne zachody, sprchy a pod (by mi nevadilo keby za sebou nechali poriadok)atd