Trhanie zubov v celkovej anestéze - Košice

viky_21
10. apr 2021

Dobry den, chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s trhanim zubov v celkovej anesteze. Jedna sa o to, ze priatel si chce dat vytrhnut zuby mudrosti ale ma panicky strach zo zubarov. Nepomahaju ani reci typu "neboj sa oni ta napichaju a nic nebudes citit". Bol objednany na trhanie v Januari a doslova odtial utiekol 🙄 informoval sa uz v novej nemocnici ale zial kvoli covidu teraz taketo zakroky nerobia. Musi mat nejaky papier o tom ze preco ziada celkovu anestezu alebo im to je jedno ? Je nam jasne ze zadarmo to nebude.

jvasenka
10. apr 2021

@viky_21 neporadim ako to je ale horsie bude po tom😂 ja som dostala 2 injekcie a v pohode, trosku neprijemne ale nic hrozne..ale ked vyprchala injekcia hruuza

diaalex
10. apr 2021

@viky_21 ja som bola síce bez narkózy, ale v imolantcenter a bola som max max spokojná ... a to sa mi zlomili korene 2 a kým vybral prešla hodina a pól, nič som necítila a dostala som lieky proti bolesti + vecer a na další deň mi zavolali ako sa cítim a keby som mala problém nech volam aj o pól noci 🙂 oni robia aj v celkovej 🙂

viky_21
autor
10. apr 2021

@jvasenka ja s tym ratam, ze potom to bude horsie ale to ho uz nadopujem liekmi 😅 znie to strasne ja viem ale on je strasna babovka v tomto. Este sa len povie slovo zubar a trhanie zubov a on kolabuje 🤣

viky_21
autor
10. apr 2021

@diaalex bez narkozy neuspejeme. Uz tolko pokusov bolo a stale utiekol 😩 ale urcite si pozriem stranku dakujem 🤗

gr3tch3n
10. apr 2021

Skús pozrieť tu : https://www.dentalc.sk/sk/osetrenia/maxilofacia.... Ale teda riadneh si priplatí. Avšak úplne ho chápem tiež som na tom so zubarmi podobne a veru tých 300€ by mi nebolo veľa 😀

sisaza
10. apr 2021

@viky_21 papier od psychiatra. Stomatofobia

stryel
12. apr 2021

Sestra bola v stomatológii Aupark, dr. Repaši, všetky štyri osmičky naraz, stalo ju to cca 700 EUR a bola veľmi spokojná 🙂