Test na tehotenskú cukrovku - Košice

leuska1997
21. jún 2024

neviete mi poradiť kam ísť na test na tehotenskú cukrovku?dakujem

vkatush
21. jún 2024

@leuska1997 na FB je skupina Košické mamky CREW.
Akurát dnes tam písali, kam sa dá ísť (aj keď už viackrát tam je tá téma).

Najviac odporúčajú RIU na Kukučínovej (prídeš pred 7.30, netreba sa nahlasovať). Odporúčam knihu, slúchadka,...

leuska1997
autor
21. jún 2024

@vkatush Dakujem pekne nemám fb, čiže preto tu.Platí sa niečo neviete?

vkatush
21. jún 2024

@leuska1997 och, to si nepamätám, ale myslím, že nie.
Môžeš si priniesť aj vlastný roztok (tie ochutené z lekárne si niektoré ženy pochvaľujú), ale ja som si nebrala, dali mi oni ich.

taktotedanie
21. jún 2024

@leuska1997 ria na kukucinovej
Nepotrebujes roztok urobia ti to aj sestricky tam
Zober nejaku knihu aby si vyplnila cas

smejkuskaa
21. jún 2024

@leuska1997 tiež odporúčam Kukučinovú, tak ako písali vyššie príď tam medzi 7:00-7-30 netreba sa objednať. Ja som prišla prvá a odišla prvá. Zober si knihu, časopis , sluchatka , čo len chceš. Majú tam aj banner s vodou , čapuješ si koľko chceš. Sestrička pri odbere mila, príjemná , prehodila aj pár slov , stále chodila na chodbu a pýtala sa či sme v poriadku , či nie je niekomu zle. Môžeš sa ísť aj vonku prejsť ( aj keď teraz pri tomto počasí, neviem či niekto pôjde ) Neplatila som nič.
Čo sa týka roztoku , ja som mala priamo od nich a niekto si kupoval 🤷‍♀️ túto jedinú info ti dá tvoj gynekológ.

leuska1997
autor
21. jún 2024

@vkatush super , Dakujem pekne za radu ☺️

leuska1997
autor
21. jún 2024

@smejkuskaa super pojdem tam Dakujem veľmi pekne ☺️

zanush_ka
21. jún 2024

@leuska1997 ja vam odporúčam kupit si toto, chuti to dobre, vobec ma nenaplo. Kamosky hovorili, ze ta glukoza od nich je strasny hnus, ze ich napinalo pri piti

berinkaj
10. aug 2024

Ba Kukucinovej je to tam super..personal je zohraty…mily..ja som mala roztok svoj…nebojte sa toho je to len ako keby ste si urobili presladenu vodu z velkej davky praskoveho cukru…ale chapem maminky ktore sladke nemusia😉