Taxík - Košice letisko

5. aug 2023

Ahojte, ideme takto prvýkrát tak sa chcem spýtať ako to funguje: máme 3 kufre, kočík, a 2 deti.
Pomestime sa do nejakého taxíka..?, pride väčšie auto keď budeme objednávať taxík a povieme zloženie?
O autosedačkach v takom prípade môžem asi snívať čo...?

viestta
5. aug 2023

Autosedacky staci povedat, ze potrebujes, budu mat. Mozes si objednat 2 taxiky, ked vas je tolko a mate tolko batoziny

autor
5. aug 2023

@viestta tak sme 4, je mi ľúto volať 2 taxíky a zbytok nie platiť keď by sme sa mali normálne pomestit, horšie je to že ešte aj kocik. 3kufre by nemuseli byť až tak problém

viestta
5. aug 2023

Vsak hlavne o ten kocik ide, kde ho das, ked budu v kufri kufre?

autor
5. aug 2023

Tak kočík sa dá poskladať, nie je obrovský. Ale preto sa pýtam či je tu niekto taký kto takto išiel a ako to vyriešili. Či sa museli rozdeliť alebo sú aj také väčšie taxíky, viacmiestne alebo aké

tosomja
5. aug 2023

Chodia aj väčšie taxíky, len neviem momentálne ktorá taxi služba ich má. Autosedačky vám poskytnú, ale mne sa stalo, že prišli bez a "vraj netreba" že oni majú dovolené aj bez pásov chodiť aj bez sedačiek. Tak sme volali druhú, lebo ja nesadnem do auta bez sedačky.

tosomja
5. aug 2023

https://www.airportkosice.sk/sk/pre-cestujucich... no len cena premrštená podľa mňa, to radšej 2 taxíky keby ste sa nevošli. Ale myslím, že vojdete do klasického 5 miestneho.

luciella
6. aug 2023

Volali sme Easy taxi, cena bola super z KVP 10 eur , mali sme síce 2 kufre ale veľké. Pýtali sme vacsie auto ,poslali Combi a v pohode sa zmestili.
Volali sme v predstihu a na čas prišiel taxi aj s sms správou že bude pristaveny o minútu.