Svadobný fotograf - Košice

ericka89
2. dec 2022

Teraz by som si rada nechala poradiť ohľadne svadobného fotografa a kameramana v Košiciach. Chcela som Krbaťu, ale žiaľ, pre nás je neskutočne drahý, viac ako som očakávala. Poradíte s ktorým ste boli vy spokojný a cena nevyšla viac ako 1.500 €? Samozrejme aj fotograf aj kameraman dokopy. Ďakujeeem.

banalu
2. dec 2022

Kameramana neporadim, ale na foto odporucam https://www.dansphoto.sk/ Daniel Sabol
Fotil nam svadobnu party, a bol uplne super, profesionalny a fotky krasne 👍a cena bola podla mojho nazoru dost nizka 😉

ninka99865
2. dec 2022

@ericka89 nebuď smutná z Krbata, kanoska ho mala na svadbe, video som nevidela ale fotky boli tak otrasne vyfiltrované že ja by som ich vrátila nazad

slavusaa
2. dec 2022

Richard Čech 🤗 skúste pozrieť robil nám aj aj pred 5r okolo 900€... Od vtedy kameroval/fotil už 3 známym...no aktuálne informácie a ceny neviem skúste ho osloviť . 🤗 Je na FB

l_u_c_k_a111
3. dec 2022

@ericka89 peter contos mlady chalan ale s pristupom sme boli mega spoko 🙂 fotky mame krasne 🙂 len ked ho chces na cely den tam sa tiez pohybuje cena okolo 1000

niki11223344
6. dec 2022

@ericka89 my sme mali na video chalanov z PO, ale robia aj foto..bvision tusim, najdes aj na youtube

alenkavrisidivov
14. dec 2022

kameraman super je napríklad Igor Uličný z PO a dosť dobre si sadli u nás na svadbe s Ludkou Veng, fotky sme mali krásne podľa mňa a nedala som za to majlant hlavne.

oblecenie99
14. dec 2022

https://www.robertnemeti.com/
Aktuálnu cenu ti musí potvrdiť on, fakt netuším (riešila som s ním svadbu už dávno, ale bol už vybookovaný). Robí aj pekné svadobné klipy.

oblecenie99
14. dec 2022

Resp.... ak veľmi netrváš na niekom "špeciálnom" a všeobecne známom v KE, tak môžem s kľudným svedomím a všetkými desiatimi odporučiť túto kočku: na instagrame nájdeš pod menom "ang.jkb" (Angelika Jákób). Je z Košíc, fotí aj svadby, aj keď na IG tie fotky nemá zavesené, ale vie ti poskytnúť portfólio na požiadanie. Našu svadbu fotila ona, a bola som maximálne spokojná - robila fotky aj z obradu, z oslavy, aj potom, keď sme sa fotili pár dní po svadbe, robila nám aj tehotenské fotenie - všetko podľa našich požiadaviek, žiadne gýčoviny, pekné momentky. Dokonca nám urobila aj krátky svadobný klip. Vyštudovala fotografovanie (čiže žiadny amatér) a má aj skúsenosti a myslím si, že na cene by ste sa dokázali úplne v pohode dohodnúť a nebola by ani zďaleka taká (určite by dala nižšiu) akú si dala do dopytu.

maryetta
14. dec 2022

Pozri si ak mas fb -FoTo puškaš. Ale on je tušim na roky vopred vybookovany.

ella238
14. dec 2022

@ericka89 kľudne mi napíšte, rada Vám pošlem ponuku.

ericka89
autor
14. dec 2022

Ďakujem veľmi pekne všetkým za odporúčania. Už som si vybrala pána Richarda Čecha. Ma s ním niekto skúsenosť?

slavusaa
16. dec 2022

@ericka89 ako som písala ja 🤗 aj známy čo by si rada vedela ?? Super chlapík

alenkavrisidivov
2. dec 2023

www.instagram.com/Ludkaveng 🙂 lacná, ústretová a milá pani fotografka.