Svadba Košice - 50 ľudí, cena, priestory

desa12
10. nov 2021

Ahojte, akurat sme v procese vyberania priestorov na svadbu. Planujeme 45-50 ludi. Zda sa mi, ze priamo v KE okrem hotelu Maraton, ktory ma prepalene ceny je tu vsetko zastarane, nemoderne ( cervene koberce, tmave zavesy atd.) Ani neviem kam volat aby sme sa sli pozriet. Chcela by som nieco jemne, svetle, nie gycove. Nemam nerealne predstavy ako svadbu v stane atd., no tie priestory, aspon na fotkach na internete nic moc... Zaujal ma zatial len hotel Kosice

Kde ste robili vy svadbu? a ak ste robili posledne roky kolko vas to vyslo? kazde odporucanie alebo fotku privitam. dakujem 🙂

annmari
10. nov 2021

Skús pozrieť aj inštitút veterinárneho lekárstva na podhradovej, úžasná kuchyňa, priestor celkom OK, až na vstupnú časť, ale dokážu to krásne nazdobiť a aj ceny sú ok, nie sú vôbec prehnané.

ivangeline
10. nov 2021

Dominikanske namestie. Plaza.

zuzik307
10. nov 2021

hotel Roca, Juzna trieda...

jarka2013
10. nov 2021

@desa12 Hotel Gloria..oproti Auparku..krasna miestnosť ,super personal,vyborne jedlo...určite odporučam..🙂

desa12
autor
10. nov 2021

@ivangeline ano, Plazu som pozerala. Mala si tam svadbu? Boli ste spokojni? Mne tie ceny pridu nejake velmi nizke oproti ostatnym, hladam v tom hacik

desa12
autor
10. nov 2021

@jarka2013 priestory super, ale tie zelene zavesy a cerveny koberec. Neviem… :( mozno ale fotky na internete klamu a nazivo to bude uplne o inom

matkahelka
10. nov 2021

@desa12 my sme boli 2 roky dozadu v Hiltone a v Yasmine. v oboch boli priestory krasne, ziadne cervene zavesy ani koberce.

desa12
autor
10. nov 2021

@matkahelka Hilton ma velmi dobre podmienky, tiez to mame ako alternativu. Vzhladom na nas pocet hosti nam ponukli miestnost, ktora tie koberce a zavesy ma 😀

radushka11
10. nov 2021

@desa12 My sme mali svadbu v Kosice hotel, sala Michal, v juni 2019 a za mna maximalna spokojnost 🙂

ivangeline
11. nov 2021

@desa12 Ano. Mali. Nedavno tomu boli 4roky. Priestor uz ma nieco odzite ale inac som aa nemala na co stazovat...skor mi ine veci vadili na svadbe ako vyber miesta. :D Poslem nejaku foto do spravy?

hrvn
11. nov 2021

@desa12 my sme tiež mali svadbu v Košice Hotel v inej sále ako Michal, o ktorej píše Radushka v roku 2016 a za mňa tam bolo super.

desa12
autor
11. nov 2021

@ivangeline aaano, super, to by si bola velmi mila. Nepamatas kolko vas to vyslo? Aspon zhruba. Ano chapem 😀 ja si aj tak myslim, ze v ten den mi aj tak bude uz vsetko jedno a nebude ma zaujimat ziaden skaredy koberec ale teraz ked to pozeram este s triezvou hlavou tak teda neviem najst nic co by som si vedela predstavit 😀 resp. viem ale napriklad hotel DAM len za prenajom stanu 1500€? Strasne

desa12
autor
11. nov 2021

@radushka11 @hrvn a nepamatate si prosim kolko vas ro priblizne vyslo?

katus87
11. nov 2021

Ak to nemusí byť hotel, my sme mali v Gastromile Snežienka cca 40 ľudí a boli sme spokojní, vyšli nám v ústrety so všetkým čo sme potrebovali

kristinka19
11. nov 2021

Pozrite Slavia Kosice. Kvetinarstvo Moname (FB Moname) tam casto robia vyzdoby a vdaka nim poznam z fotiek to krasne miesto.

radushka11
11. nov 2021

@desa12 nas vyslo menu spolu s napojovym balikom 35€/osoba a sala 350€ (plus kazda hodina od 1nej rana navyse). Taktiez sme platili za studeny a teply bufet (nepamatam si kolko). Co sa tyka vyzdoby, zive kvety sme si riesili sami, ale ostatnu vyzdobu ako obrusy, vreckovky, vazy atd. nam zabezpecil hotel... Mali sme aj zlavovy kupon, ktory sme dostali na svadobnej vyzdobe. A komunikacia s hotelom bola na jednotku.

cakankaa
12. nov 2021

@desa12 hotel DAM Vám ešte za tie peniaze v tom stane bude vypínať fukáre (v chladnom období) na ohriatie vzduchu. Bola som tam na svadbe koncom septembra a veľmi sa ochladilo. Všetci vo svetroch a ešte aj tých pár fukárov nenápadne vypínal personál. Za mňa nikdy viac. Ak v prírode mimo ľudí, tak rezidencia Bokšov. Veľmi príjemný personál.

katkasbaby
12. nov 2021

@desa12 hotel Gloria ma pri menšom pocte hosti aj miestnosť s názvom zimná záhrada. Je tam prekrásne, samé kvety a farby, treba ísť pozrieť. amy sme mali svadbu v hoteli Maratón, maju perfektné jedno a miestnosť krásna. Čo sa týka ceny, tak my sme mali svadbu tesne pred vianocami, takže nám dal majiteľ perfektné ceny, lebo sa im to stale viac oplatilo, ako keby tam nemali v ten čas nič 🙂

evaachesa
12. nov 2021

Skúste zájsť do Herlian. Je tam krásne okolie, vynovená budova, kde sa robia svadby, urobia krásnu výzdobu, super jedlo a ceny sú neporovnateľne nižšie. Až sme si mysleli že si z nás strieľajú keďže sme tam išli rovno z hotela DAM 😂 Obrad sme mali nad budovou hore na krásnej vykosenej lúčke obkolesenej stromami. Neskutočná romantika ☺️
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=166401956...

desa12
autor
12. nov 2021

@kristinka19 ano, krasne priestory ale cenovo je to uplne mimo nas rozpocet

desa12
autor
12. nov 2021

@radushka11 dakujem, vyziadala som od nich cenovu ponuku tak uvidim ako sa ceny zmenili odvtedy aspon 🙂

desa12
autor
12. nov 2021

@cakankaa ach jaj… pozrela som tu rezidenciu ale je to daleko. Vsetci hostia su priamo z KE, nechceme to komplikovat. Ale dakujem za tip 🙂

desa12
autor
12. nov 2021

@evaachesa vyzera to pekne, nasla som krasne fotky ale nechceme to komplikovat dochadzanim. Dakujem za tip 🙂

evaachesa
12. nov 2021

@desa12 tiež sme z Košíc a nebolo to nejak komplikované. Ešte aj gejzír nám striekal cez deň 🙂