Stomatológ pre deti - Košice

siegi
5. okt 2021

Viete prosim odporucat dobru alebo dobreho stomatologa pre male deti? Dakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabenn
5. okt 2021

@siegi jutka clinic

oblecenie99
5. okt 2021

@viestta Môžem sa spýtať ako vychádza cenovo? Taký košický štandard ci aj vyššie? Ja som teraz menila, s tým, že mi toho zubára konkrétne odporučili, že sú aj rodinná ambulancia, chodím tam zatiaľ ja, ale z tých cien mi je do plaču aj do smiechu zo zúfalstva 😂, tak pre malého hľadám niekoho iného. Pripadne berie aj dospelých?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecenie99
5. okt 2021

@viestta Ďakujem. No už sa pýtam tak opatrne, lebo keď som kamoške hovorila, že zubár, ktorého mi odporučila je fajn, ale dať 120 € za plombu je trochu tú mač na mňa, tak mi bolo vysvetlené, že toto je v KE štandardná cena (neverím :D ). Prisahám, mám väčší stres z toho, koľko tam bude platiť, než zo zákroku.

ludmilka25
6. okt 2021

@siegi KN dent na Kováčskej chodíme od 5r s dvojičkami a sú veľmi mili všetci lekári

vinkel
9. okt 2021

@siegi Ohlasdent. Ako dcérke vrtala ani nepipla 🙂 Dcérka mala 4 roky. Ale tá Zubarka stále niečo hovorila, no vkuse jej išli ústa. Že naháňame zubozruta a ešte toto a všetko jej vysvetlila prv ukázala. Naj bolo to modré elzovske svetlo 😁😁 Ako super, aj ona bola spokojná aj ja a bola veľmi hrdá že dcérka to super zvládla.

modrymotyl8
4. dec 2022

@vinkel a vrta tie zubky bezbolestne?

vinkel
22. mar 2024

@modrymotyl8 áno 🙂