Stomatochirurgia Košice - dobrý zubár

6. feb 2024

Dobrý deň,

prosím poraďte mi dobrého zubného lekára - chirurga v Košiciach, na cene nezáleží, hľadám predovšetkým výborný prístup lekára, ale napíšte mi prosím aj skúsenosti s výškou poplatku za vytrhnutie trvalého zubu, aby som vedela, v akých cenách sa to približne pohybuje.

Ďakujem za odpovede

ronie338
6. feb 2024

V ke schill dental, súkromná ambulancia, stomatochirurg sa vola strečko, šikovný je veľmi cena neviem ako teraz ale záleží aký zub, okolo 150 asi, aj menej, naozaj záleží od viac veci, robila som s ním 3 roky, treba tam keď tak zavolať a povedia približnú cenu, cena sa vždy hovorí dopredu

123miaa123
7. feb 2024

MUDr Štrba - implant center ul. Smetanova pri starej nemocnici...chirurgicky mi odstraňoval zub múdrosti cena 150e

katarinka1433
7. feb 2024

Takisto odporucam MDDr Strba, Implant center - velmi sikovny chirurg

katarinka1433
7. feb 2024

Implant center ma dostupny cennik na webe, takisto po prvej konzultacii navrhnu postup a povedia cenu zakroku, orientacne 150-200eur

taktotedanie
7. feb 2024

Za mna zase bud stomatochirugia v starej nemocnici alebo akademia kosice na bacikovej ulici

bjanka00
7. feb 2024

Orencak Michal

diaalex
9. feb 2024

v 2021 som bola v ImplantCenter a za mňa naj naj naj. Prístup úžasný, starostlivosť po vynikajúca, zobrali ma na čas a teda platila som 100€ za extrakciu zuba múdrosti

laurikalalinka
11. feb 2024

@diaalex dobreee,ja za extrakciu zubu 2,50 za anestéziu a nič viac

diaalex
11. feb 2024

@laurikalalinka to je vaša vec, prečo ma to má zaujímať?

laurikalalinka
11. feb 2024

@diaalex Uuuuuuu,ja som povedala len svoj názor,ja som nikoho tým neurazila,či už ani to sa nesmie,pardon....