Stomatochirurgia Košice

lejkaaa
24. jan 2023

Ahojte, aké máte skúsenosti so stomatochirurgiou v KE?

matulik123456
24. jan 2023

@lejkaaa v starej nemocnici super … mudr riznič mi robil extrakcie všetkých osmičiek a neviem si vynachváliť … ani som nevedela kedy s boli vonku

adulka07
24. jan 2023

@matulik123456 vyberal ti v narkoze?

busybeelady
24. jan 2023

Bola som v novej nemocnici a bola som veľmi spokojná.

taktotedanie
24. jan 2023

Akademia kosice na bacikovej

matulik123456
24. jan 2023

@adulka07 len v lokálnej … robili mi po jednom … ale ani sol nevedela kedy a boli vonku

diaalex
24. jan 2023

Bola som v starej a teda hrôza des 🙁 všetko staré a popri tom ako mi šili ranu po extrakcii lekár pozeral súdnu sieň 🙁 na ďalšiu extrakciu som šla do Implantcenter a dr bol super milý, profi a starostlivosť po neskutočná

adulka07
24. jan 2023

@diaalex a koľko si platila ? Ak sa môžem opýtať

diaalex
24. jan 2023

@adulka07 100€, ale teda robili mi rentgen, extrakcia bola veľmi náročná (nečakal to ani lekár 🙁) a dostala som lieky na doma. Plus volali mi v ten deň 2x či mi je dobre, nasledujúci deň opäť či som v poriadku a že keby boli hocijaké problémy mám volať hoci aj o pól noci a príde lekár a vyrieši problém

adulka07
24. jan 2023

@diaalex ďakujem...lebo syn to zatiaľ nechce riešiť...lebo,že čítal samé zlé skúsenosti... dlhé hojenie,vypluvovanie krvi ..

diaalex
24. jan 2023

@adulka07 ja som po prvej extrakcii mala dosť bobky či ísť na druhú. Vedela som že do starej určite nejdem a ani do novej (mamine tam z jazyka odstraňovali guličku)tiež nie lebo v novej samí študent. Preto som šla do Implantcenter a odporúčam

lenka2266
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neve555
2. máj 2023

@taktotedanie zaujimave ze robite reklamu klinike co zlikvidovala pohotovost na rastislavovej...ste zamestnankyna? mate sa teda cim chcvalit...pred rokmi mi tam znicili dutiny