Sťahovacia firma - Košice, Prešov

24. mar 2021

Je tu niekto kto si dával komplet zariadenie bytu presťahovať firmou? No vela toho nemáme 🤣🤣🤣 2 skrine, postel, gauč, komoda a stôl a stoličky, práčka a to vsio... Len ma zaujíma kolko to cca stojí a ci pridu a rozoberu mi postel a tak vezmú, alebo musím ja rozobrať a potom si ju aj zas zložiť?... Som tehotná a muž nie je doma, keď budeme sťahovať a rozmýšľam ako najlepšie a nechcem známych otravovať a zháňať auto velke... Len ma to zaujíma ako to cca prebieha... Ked si zavolám firmu, jasne nechcem od nich aby mi veci ukladali do skrine, haha... Len ci postel a skrine ci to rozoberu a poskaldaju aj ? Cca 25 km z miesta A na miesto B

lucka_ke
24. mar 2021

nám len naložili, odviezli a vyložili, nerozoberali, muž si volal kolegu na pomoc

autor
24. mar 2021

@lucka_ke a cena? Cca kolko ste platili?

lucka_ke
24. mar 2021

to bolo dávnejšie, neviem koľko je teraz dobrá cena
ale pozri tu majú aj cenník montáže/demontáže https://www.stahovanie-plusim.sk/cennik-stahova...

janap76
14. apr 2021

Ja poznám tohto pána a najlepšie je zavolať mu, povedať ako to potrebujete zrealizovať a on Vám povie či áno a za koľko 😊 Mňa sťahoval pred rokom a maximálna spokojnosť. Milý a spoľahlivý chlap. A to ma sťahoval zo západného Slovenska na východ.

janap76
16. apr 2021

Hlavne že číslo som nenapísala 0905295980