SonoClinic Košice

ivankamaminka
16. feb 2021

Ahojte, ako ste boli spokojné na 1.trimestralnom vyšetrení v tejto klinike. Čo vám tam o bábätku zistili? Určili vám aj pohlavie?

babovka2321
16. feb 2021

@ivankamaminka bola som v 1. aj 2. trimestri, v 1. mi povedali pohlavie aj ked nie na 100%, ale odvtedy sa nezmenilo 🙂 na tom prvom som mala doktora, ktory vyzeral, ze nemal naladu prave, ale aj tak vsetko popisoval a urobil veeela fotiek a videi, na druhom som mala fotiek podstatne menej, ale velmi prijemnu pani doktorku 🙂 co vsetko mi povedali uz neviem, lebo u mna bolo vsetko v najlepsom poriadku z tychto vysetreni. Moj lekar z 3 moznosti, ktore su v Kosiciach odporucal jednoznacne Sonoclinic.

ivankamaminka
autor
16. feb 2021

@babovka2321 ďakujem pekne 🙂 chcem sa opýtať vraj tam berú aj krv pri 1 vyšetrení ako dlho si čakala za vysledkami z krvi?

babovka2321
16. feb 2021

@ivankamaminka ano brali mi aj krv, povedali mi, ze mam poslat o tyzden (tusim) sms v nejakom zneni a oni mi spatne zavolali a povedali vysledky na DS cez telefon.

jankazsa
16. feb 2021

@ivankamaminka podobne musím konštatovať,že vyšetrenia boli dôkladne v 1.,aj v 2.trimestri. Zisťovali rôzne prip.poruchy typu Downov s.,razstep, kompletne pozreli časti tela bába,či je všetko ok. Pohlavie som nechcela vedieť v 1.tr., aj tak by mi ho s istotou nevedeli povedať. Len sa nemôžem zbaviť dojmu,že tam pracuje mierne vyhoreny personál a ťahajú zbytočne peniaze, inak to bolo ok.

junovedievca
16. feb 2021

Ja som bola tiez aj na prvom aj na druhom .vzdy iny doktor a obaja za mna super a aj personal.popisali vysvetlili mi vsetko.fotky habadej a dokonca urcili aj spravne pohlavie 🙂)).stoji to sice dost ale za taketo masiny a odborne vysvetlenie si myslim,ze normalne ohodnotene

katus87
17. feb 2021

Bola som u nich všetky tehotenstva a v prvom dosť rýchlo zistili vyvojovu vadu a vedeli kam ma majú poslať ďalej, za mňa spokojnosť

diaalex
17. feb 2021

@ivankamaminka bola som v 1.,2. aj 3. trimestri 🙂 maximálna spokojnosť, vždy ma na čas zobrali, vsetko ukázali, vysvetlili ...

radushka11
17. feb 2021

Tak ako pisu baby, za mna tiez maximalna spokojnost. V prvom trimestri mi doktor povedal, ze to vyzera na dievcatko (ale upozornil ma, ze to nie je 100% iste) a nakoniec mam doma chlapceka 🙂

happylife77
18. feb 2021

@ivankamaminka co sa týka vyšetrenia, všetko v poriadku, som spokojná. Aj keď, mne nepovedali vôbec pohlavie, my sme to potom doma skúmali a museli to tam vidieť, že chlapec.. Až potom mi to potvrdil môj Dr. pri ďalšej návšteve..

veronika1234512345
20. feb 2021

Prvá skúsenosť v 13tt super paráda nevedela som si vynachváliť. Pohlavie nepovedal, vraj nebude zavádzať keď si nie je istý. No a na morfo skúsenosť otras. Doslova vyje*ane peniaze von oknom. Žiadne info, nič.
Odišla som a išla som k inému Dr. Ten našťastie všetko dôkladne pozrel.

ivankamaminka
autor
22. feb 2021

@veronika1234512345 ahoj Veronika, a koho ďalšieho odporúčaš keďže si po tej zlej skúsenosti z morfo. išla inam?

ab727
23. feb 2021

Ahoj,ja som bola v prvom i druhom trimestri a bola som spokojná,fotky, videá,všetko vysvetlené.Také menšie negatívum,silou mocou ďalšie vyšetrenia kvôli veku...výsledky malého všetky ok,pohlavie povedané v prvom,ale nie na 100%,potvrdené v druhom trimestri,ale on sa pekne ukázal.Ešte ideme aj na tretí,držím palce nech je hlavne všetko ok 😉

ivankamaminka
autor
24. feb 2021

@ab727 ďakujem za tvoju skúsenosť

zuvelyn
24. feb 2021

Ja som nebola ani nespokojná ani spokojná. 70eur za 10 minútt parády. Pani sestričky na recepcii yamnsedia za trest a dajú dosť pocítit ako ich ottavujes (každá jedna známa čo tam bola rovnaká skúsenosť) Teraz v druhom tehotenstve už nepôjdem, vyšetrenia u môjho gynekológa sú úplne postačujúce pre mňa.

bona69
24. feb 2021

@zuvelyn úplne súhlasím, bola som v 12t aj v 20t, mala som pri oboch vyšetreniach doktorky, milé, všetko povedali, ale tie sestričky hrôza, protivne, ako za trest by tam boli, chovanie 0 bodov, človek tam ide s malou dušičkou či je všetko ok a ešte sa má stresovať kvôli takýmto, dobre že má pohľadom neprepichla že som nechcela za 20€ video a jednu fotku za10€ na ktorej aj tak nebolo nič vidno. Určite by som šla inde

veronika1234512345
24. feb 2021

@ivankamaminka ahoj, išla som k dr hoppanovi na jazero. Nie len ze mi urobil fotky co v sonoclinic mi bolo povedané ze nič nevidno, že sa nedá 🤷‍♀️
Ale mi aj všetko povedal koľko váži cca meria a samozrejme celkový stav bábätka ci všetko funguje ako ma.

diaalex
24. feb 2021

Jemine baby čo tu píšete ja ako keby som bola v inej dimenzii na ultrazvuku 🙈 nič z toho čo ste písali som nezažila a kamarátka bola nedávno a ani ona nie 😊