Sladký domov Kavečany - torty a koláče

26. feb 2021

Ahojte baby, objednával niekto koláče a tortu odtiaľ?
Počula som samé dobre recenzie, chvály a že sú neskutočne kvalitne a chutne koláčiky.
Aká je cena torty, na narodeniny od nich? Či náhodou tu niekoho nenájdem 🙂
Vdaka

gelifil
26. feb 2021

chod do skupiny kosice, tam minule vsetci nadavali

autor
26. feb 2021

@gelifil to som videla ale osobne poznám asi 9 rodín, ktoré si chvália a potrebujem súrne vedieť cenu lebo chcem objednať tortu a ako naschval mi nikto neodpisuje. 🤣

malebiele
26. feb 2021

Sa mi zda ze 45 eur som platila ja za tortu, jednoposchodovu, taka normálna klasicka velkost, ale podla mna sa neoplati od nich 🙄

autor
26. feb 2021

@malebiele naozaj? A dôvod? 🙂 a Dakujem, že si reagovala

blancheporte
26. feb 2021

Skus pozriet Dadina dobrota.Ma FB.Je z Kosic.

katka2602
26. feb 2021

Manželovi nechutili. My objednávam zo sweet cupcakes, oslava či svadba a vždy si všetci chválili.

autor
26. feb 2021

@katka2602 Dakujem 🙂

autor
26. feb 2021

@blancheporte Ok pozriem Dakujem 🙂

malebiele
26. feb 2021

Neurobili podla predstav, pritom ked som objednavala povedali ze taku vedia urobit, teraz myslim chut, nie vzhlad... Vnutri mala byt biela cokolada s ovocim a bola tam obycajna plnka vanilkova... Plus zdobenie malo byt kinder a kinder vajco co tam dali bolo nejake polske alebo co, proste mastna cokolada to bola co okolo kinder ani nesla, to iste dalsie zdobenie co tam dali...celkovo sklamanie to bolo no 😖 bohuzial to som na rychlo hladala odkial tortu, lebo baba od ktorej berieme normalne bola v karantene tak nerobila, ale nabuduce si na nich uz urcite nespomeniem

autor
26. feb 2021

@malebiele Dakujem za radu a vedela by si hodiť foto aby som videla ako torta vyzerala? A povedala si, že nie je podľa tvojich predstav? Alebo že inak chutila?

malebiele
26. feb 2021

Ono o vzhlad ani tak neslo ako o tu chut, proste mal byt cokoladovy korpus, vnutri biela cokolada s ovocim a zdobenie kinder... Ale ako hovorim, vnutri nebola ziadna biela cokolada len nejaky vanilkovy krem, sem tam ked bolo nejake ovocie, nie vela...a kinder zdobenie bolo na oko len, lebo okolo kinder to ani neslo, boli to nejake lacne polske mastne cokolady...ono clovek caka ze spravia nieco co si objednal a nakoniec to bola chutovo ina torta, to ma sklamalo...tu je foto no bohuzial vnutro odfotene nemam

autor
26. feb 2021

@malebiele Dakujem, veľmi si mi pomohla. 💞

camilka54
28. feb 2021

Skús pozrieť-Karamelkine tortičky.