Skúsenosti s odstraňovaním bradavíc v Košiciach

igorke
26. mar 2023

Zdravim,
chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosť s košickými klinikami, kde odstraňujú genitálne bradavice, keďže odstraňovanie dusikom u mňa nie je úspešne ani po 3 mesiacoch (raz je to lepšie potom horšie), a lekár mi už odporúčal, či nechcem ísť na chirurgické odstránenie, lenže podľa toho čo čítam je asi lepšie a efektívnejšie odstránenie laserom.

Preto sa chcem spýtať, či nebol niekto na súkromnej,alebo na nejakej štátnej (o štátnej neviem či vôbec je) klinike,kde vam odstraňovali bradavice a boli ste spokojný. Prípadne nejaké tipy 🙂

Samozrejme tento problém riešim už aj s imunológom (čakám na výsledky) + beriem indol3c

Vopred ďakujem za odpovede 🙂

igorke
autor
26. mar 2023

Poisťovňa prepláca iba chirurgické odstránenie,alebo v niektorých prípadoch aj laserove?

sszuzu8
26. mar 2023

Mne MUDr pavkovcek odstraňoval dusíkom a potom mi predpísal verrumal asi tak sa to vola a tým som si ich mala 2x denne potierat. Časom scernali a odpadli aj s koreňom. Nešlo to hneď. Niektoré potrebovali dusík aj 3x. Problém bude inde keď sa ti znova vysievaju. Odstránenie ti natrvalo nepomôže keď sa vyhodia zas